Hakkımızda

724 ailesi olarak kullanıcılarının program, dosya, yazılım ve çeşitli ihtiyaçlarını gözönünde bulunduran bir web sitesi olmayı amaçlamıştır. Bu web sitesin hedefi maksimum paylaşım yaparak paylaşım ağını genişletmektir. Hakkımızdaki tüm bilgiler şeffaflık içindedir.

Hakkımızda Sayfası

Sizlerinde bildiği gibi 724indir web sitesinin gelirleri reklamlardan sağlanmaktadır. Bu reklam gelirleriyle web site editörlerinin gelirleri sağlanmaktadır. Bu sebepten ötürü gelirlerimizin sürekli olması gereklidir.

724indir günden güne büyüyen yüksek hedefleri olan indirme sitesi olmayı kendine hedeflemiştir.

Ne Zaman Kuruldu?

724indir.com 1 Ocak 2023 tarihinde kurulmuştur ve tamamen yayın hayatına 4 Ocak 2023 tarihinde başlamıştır.

7/24 İçerikler Nelerdir?

  • Mobil Uygulama
  • Mobil Oyun
  • Oyun Hileleri
  • Gerekli Dosyalar
  • Bilgisayar Programı Paylaşımı
  • Bilgisayar Oyunları Paylaşımı
  • Diziler & Filmler
  • Kitaplar & Ders Notları

Vb. türde legal içerikleri paylaşmaktadır. Yasaklı hiç bir içerik paylaşmamaktadır.

Eğer böyle bir şeyin olduğunu düşünüyorsanız [email protected] adresine mail atabilir ve bu durum hakkında şikayet veya öneride bulunabilirsiniz.

Üye Olma ve Abonelik

724indir.com sitesine üye olmak ücretsizdir. Abonelik ücreti boyunca sizlere en güncel konularımız hakkında mail bildirimleri de atıyoruz. Bültenimize de kayıt olabilirsiniz. Abonelikten cıkmak için [email protected] adresine mail atabilir aboneliğinizi iptal edebiliriz.

Reklamlar

Sitenin giderlerini karşılayabilmesi için reklamlara ihtiyacı vardır. Sizlerden sağladığımız reklam gelirleriyle sunucu masraflarını karşılıyoruz. Kullanıcımız olduğunuz süre boyunca sizlere hizmet etmek bizim görevimizdir.

Ekip

724indir şuan 3 kişilik kemik kadroya sahiptir. Bu yazar kadrosuna sende katılmak istiyorsan bizlere mail atabilirsin. Mail adresimiz sayfada da belirtildiği gibi [email protected]…com

Tüm haklarımız saklıdır.
Hakkımızdaki sayfamızın düzenlenme tarihi 23.05.2023
Kırık Link Bildiriminde Bulun
Başa dön tuşu

Merhaba, Sitemiz masraflarını reklamlardan karşılayabilmektedir. Lütfen reklam engelleyicinizi kapatınız.