Mobil Uygulama İndir

Happn Premium Mod Apk İndir

Android Apk 2020 Sürüm 25.1.0

Happn Premium Mod Apk ile Uygulamaya gir, yüzbinlerce kullanıcıyla sohbet etme imkânına sahip ol. Hoşuna giden birisi olduğunda profilini beğen ve eğer beğendiğin kişide senin profilini beğenirse senin beğeni gönderdiğinden haberdar olacak. Sohbet etmek için Merhaba demen yeterli böylece senden haberdar olacaktır. Karşılıklı beğeni gönderirseniz ‘’Crush’’ anlamına gelmektedir. Sohbet etmek için ‘’Crush’’ olman yeterli. Sende mobil uygulamayı indir sohbete başla…

Happn uygulamasını indirmek ve kullanmak tamamen ücretsizdir. Birçok diğer avantajları elde etmek için Premium üyeliğe yükseltme yapabilirsin. Premium abone olduğunda beğeni gönderen kişilerin tümünün listesini görebilir, ilgi çeken kişilere gönderdiğin bildirimlerin görülmesi için Merhaba göndermen yeterli hâle gelecektir.

Happn uygulamasına güvenebilirsin, uygulama karşılıklılık prensibine dayanmakta ve ilgini çekmeyen birinden bildirim mesajı almazsın ayrıca uygulamadaki kişiler senin konumunu göremez.

Uygulama Yaş Sınırlaması 17 yaş ve üzeri
Gerekli Android Sürümü Android 5 veya üstü

Happn Premium Mod Apk İndir

indirme liki

Happn Premium Mod Apk

Sende happn uygulamasını indirerek çevrendeki insanları farket ondan sonra beğen ve eşleşme şansını yakala! Kim bilir belki de çok güzel bir arkadaşlık kurabilirsin neden olmasın!

happn premium hilesi
happn premium hilesi ile uygulamaya giriş yapın hesap oluşturun ücretsiz bedava

Beğeni ve Merhaba arasındaki fark nedir? Diye Soracak Olursan!
Beğeni gizli bir eylemdir: bir kişiye Beğeni gönderdiğinde onun haberi olmaz. Ama o da seni Beğenirse ikinizin de bu durumdan haberi olur!

Ancak birine Merhaba gönderdiğinde o kişi bir bildirim alır. Bildirimi alan kişi yanıt verebilir ya da bunu göz ardı edebilir. Merhaba göndermek, profilinin fark edilmesini sağlamanın en iyi yoludur. İşte Premium ile bu özellikler sende! Bu uygulamayı indir sohbete başla!

Kırık Link Bildiriminde Bulun
Etiketler

6 Yorum

  1. Hi
   You can pass the redirect page by pressing the download button.

   Hola
   Puede pasar la página de redireccionamiento presionando el botón de descarga.

 1. Sitedeki linkleri çalıştıramıyor Tüm linkler reklamlı fakat hepsi 724indir.com’u yani sitenin ana sayfasını açıyor, uygulamanın kurulum dosyasını değil.

  1. Ece hanım merhaba,
   Sitedeki linkler çalışmaktadır. Reklamlı linkleri sitenin gelirini elde etmek ve sürdürülebilirliğini sağlamak için koyuyoruz. TrLink reklamlarında ilerle butonuna iki kere tıklayarak dosyayı indirebilirsiniz.. İndir butonunun altındaki “Happn Premium Mod Apk” linkine tıklarsanız ordan indirme yapabilirsiniz.

  1. Kırık link bildirimi sizi hakkınızda sayfasına götürür bu sayfadan yorum yaparak veya ilgili sayfaya yorum yaparak kırık link bildirimlerini bize iletebilirsiniz.
   Ayrıca mail yoluylada şikayet ve bildirimlerini almaktayız mail adresimiz [email protected]

   Not : Mail adresinize direkt link gönderilmiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Merhaba, Sitemiz masraflarını reklamlardan karşılayabilmektedir. Lütfen reklam engelleyicinizi kapatınız.

Kapalı