Oyun İndirStrateji

Happy Glass Apk İndir

Sınırsız Para / Reklamsız Oyun Sürüm 1.0.5

Happy Glass apk, iOS ve Android platformlarında Lion Studios tarafından geliştirilen heyecan verici bir bulmaca oyunudur. Basit oyun olan Happy Glass oyunculara gerçekten eğlenceli bir deneyim veren basitten karmaşığa doğru ilerleyen bir oyundur. Sende bu uygulamayı indir çözmeye başla!

Beyniniz tüm zorlukların üstesinden gelebilecek kadar güçlü mü? Happy Glass apk oyunculara fethetmek için yüzlerce farklı seviye getiriyor.

Happy Glass’da, suyun bir bardağa akışını kontrol etmek için parmağınızla çizgiler çizmeniz gerekir. Cam gülümsediğinde, sahneyi bitirme zamanı. Oyunun basit oyunu sizi aldatmasın. Oldukça kolay olan ilk birkaç aşamadan sonra oyunun zorluğunu hissedeceksiniz.

Yüksek bir puan almak istiyorsanız, en az sayıda çizgi çizmeniz gerekir. Daha fazla çizgi çizdiğinizde, yeşil çubuk yavaş yavaş azalacaktır. Çubuk üzerinde ekranın sırasını temsil eden üç seviye vardır. Belirli bir seviyeye düşürüldüğünde, alacağınız yıldız sayısı da azalır. İlk kez 3 yıldız derecelendirmesi alamazsanız, tekrar oynamayı seçebilirsiniz. Bu, daha zor seviyelerde daha iyi oynamak için becerilerinizi geliştirmenize ya da bunu başarmak için daha iyi bir çözüm bulmanıza yardımcı olacaktır. Üçüncü yıldızı almak için reklamınızı görüntülemeyi de seçebilirsiniz. (Bu basit ancak önerilmez.)

Her 10 seviyeden geçtiğinizde, kupayı kaldırmak için çizgi çizmek veya düşen topları yukarıdan engellemek gibi bazı yeni zorluklar rastgele ortaya çıkacaktır. Eğer bulmaca çözüm bulmakta sorun yaşıyorsanız, bir ipucu kullanabilirsiniz. Size 100 jetona mal olacak, bu nedenle paranızı korumak için bu özelliği sınırlamanız gerekir.

Elbette, hiçbir oyuncu oyunu oynarken çok fazla reklam görmek istemiyor. Bu oyunun eğlencesini etkilemektedir. Ancak, ara sıra geliştiriciyi desteklemek ve belirli ödüller almak için reklamlar görebilirsiniz. Oyun oynarken internet bağlantınızı kapatmanıza gerek yok çünkü Happy Glass reklamlarında sizi rahatsız etmemeniz için size mod apk yani reklamsız şekilde sunuyoruz böylece reklamları görüntülemeden oyunu oynayabileceksiniz.

Happy Glass Apk Resimler

happy glass mod apk indir    happy glass mod apk indir    happy glass mod apk indir

Tür Strateji
Boyut 46M
Mod Özellikleri Ücretsiz Alışveriş, Reklamlar Yok
En son sürüm 1.0.53
Gerekli Android Sürümü Android 4.1 ve üzeri

Happy Glass Mod Apk İndir

indirme liki

Dosyayı İndir

Happy Glass Kurulum

İndirdiğiniz dosyayı açmadan önce telefonunuzu bilinmeyen kaynaklardan dosya kurulum seçeneğini etkinleştirmeniz gerekir. Ayarlar –  Güvenlik-  Bilinmeyen Kaynaklar kısmını aktif edin. Sonrasında indirdiğiniz dosyaya tıklayıp kurun. Son olarak tekrar Ayarlar – Güvenlik – Bilinmeyen Kaynaklar a girip etkinleştirdiğiniz bilinmeyen kaynaklar özelliğini kapatarak işlemi tamamlayın. (Bilinmeyen kaynaklar özelliğini uygulama yükledikten sonra kapatmanız güvenlik açısından önemlidir.)

Kırık Link Bildiriminde Bulun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Merhaba, Sitemiz masraflarını reklamlardan karşılayabilmektedir. Lütfen reklam engelleyicinizi kapatınız.