MaceraAksiyonOyun HileleriOyun İndir

Harry Potter Hogwarts Mystery Apk

Ücretsiz Enerji Modu İndir 2022 Sürüm v2.8.0

Sizde bir çok insan gibi Harry Potter hayranı mısınız? Harry Potter Harry Potter Hogwarts Mystery Apk Ücretsiz Enerji Modunu indirerek bu sihirli dünyaya kendiniz adım atabilirsiniz. Hogwarts kalesinin gizemini çözün.

Harry Potter Hogwarts Mystery Oyunu Hakkında

Harry Potter sihirli dünyası, artık roman ve beyaz perdenin ardından cep telefonlarımızda. Sizde Harry Potter : Hogwarts Mystery Apk ücretsiz enerji modunu indirerek bu sihirli dünyanın bir parçası olabilirsiniz.

Harry Potter, Hogwarts’a katılmadan önceki zamanda Nymphadora Tonks ve Bill Weasley hala burada öğrencidir. Oyunun kendi büyücü olma maceranızı işleyen oldukça iyi bir görünümü ve ayrıntılı bir hikaye sunuyor.

Oyuna katılmak için 4 sınıftan birisini seçmek zorundasınız. Gryffindor, Slytherin, Hufflepuf ve Ravenclaw. Hogwarts’ın arkasında yatan sırları keşfetmek, maceraya atılmak ve en güçlü büyüleri öğrenmek için bu oldukça kritik bir adım olacak. Bu oyunda başka karakterleri değil direkt olarak kendinizi oynayacaksınız. Sınıflara katılacak, kara büyü ve iyileştirme büyülerini kendiniz öğreneceksiniz.

Katıldığınız sınıfta başka insanlarla arkadaşlık veya düşmanlık kuracaksınız. Harry Potter’ dan bile nefret eden bir çok büyücü olduğuna göre bazı düşmanlarınızın olması şaşırtıcı değil.

Oyunun bir diğer dikkat çekici özelliği ise savaş sistemine fazla odaklanılmamış olması. Bunun yerine okulda geçen 7 yılda kendi hayat tecrübenizi geliştireceksiniz. Bunu yaparken sinemada gördüğünüz bir çok sahneyi tekrar görmeniz muhtemel.

Oyunu oynamak ise çok basit. Tek yapmanız gereken oyun başındaki görevleri yapmak ve ekrandaki konumlara tıklamak.

Harry Potter Hogwarts Mystery APK Mod İndir

indirme liki

HP Hogwarts Mystery Apk

Harry Potter Hogwarts Mystery APK Ücretsiz Enerji Modu Özellikleri

Size sunmuş olduğumuz Harry Potter Hogwarts Mystery APK Ücretsiz Enerji Modu ile birlikte normalde bittiğinde oyun içerisinde para ile satın alabileceğiniz enerjiyi ücretsiz olarak elde edebileceksiniz. Bu sayede büyücüler dünyasında daha uzun süre kalabilir ve daha güçlü olabilirsiniz. 2023 yılında çıkartılmış olan son sürüm ile uyumludur.

Tür Aksiyon, Macera, Strateji
Boyut 94MB
Mod Özellikleri Ücretsiz Enerji
En Son Sürüm 2.8.0
Gerekli Android Sürümü Android 4.4

Harry Potter Hogwarts Mystery Ücretsiz Enerji Modu Apk Kurulumu

Diğer dosyalar ile aynı şekilde kurulmaktadır.

Kırık Link Bildiriminde Bulun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Merhaba, Sitemiz masraflarını reklamlardan karşılayabilmektedir. Lütfen reklam engelleyicinizi kapatınız.