MaceraAksiyonOyun HileleriOyun İndir

Harry Potter Wizards Unite Apk

Ücretsiz Sınırsız Enerji Modu İndir 2022 Sürüm v2.13.1

Harry Potter Wizards Unite Apk artırılmış gerçeklik teknolojisini kullanılarak efsanevi sihirbazlık dünyasından ilham alarak tasarlanmış bir oyundur. Niantic tarafından yayınlanan bu oyunu indirerek asanızı alıp sihirbazlık dünyasında maceraya atılabilirsiniz.

Büyücü Dünyasının Hikayesi

Oyunun bu modu büyücüler aleminin tamamen tersine dönmesi ile başlıyor. Büyücüler dünyasına ait eşyalar ve gizemli yaratıklar Muggle dünyasında ortaya çıkmıştır. Artık büyücüler aleminin bir ferdi olarak bu sorunu çözmek ve Muggle’ları büyülerden korumak zorundasınız. Bunun için dünyanın her yerinde büyücülerle birlikte çalışmanız gerekiyor.

Ayrıca Niantic 2023 yılında gelen son güncellemeler ile beraber bu oyunun ucu açık bir evrende oynanacağını doğruladı. Oyun büyümeye ve gelişmeye devam edecek.

Sen! Gerçek Bir Büyücü

Oyunun en dikkat çekici özelliği kendi maceralarınızın merkezinde ilerlerken oyunda ilginç değişimlere şahit olabilmeniz. Kendinizi sihirli eşyaların peşinde, büyücüler savaşının ortasında bulabilirsiniz.

Bu oyun sizi karakter istatistiklerine, becelerine ve öğelere dikkat etmeye zorlayacak. Üstelik tıpkı Pokemon GO’da olduğu gibi eşya aramak ve toplamak zorunda kalacaksınız.

Seviye 6’dan sonra üç kariyerden birisini seçmek zorundasınız. Bunlar Işık Tanrısı, Magizoologist veya Profesör olabilir. Hepsinin farklı yükselme becerileri vardır.

Evden Dışarı Çıkın ve Büyücüler Dünyasını Keşfedin

Büyülü izleri sürmek, ilaç yapmak ve yararlı eşyalar bulmak için gerçek dünyadaki yerler arasında hareket etmeye başlamalısınız. Yaptığınız keşifler ile sihirbazlık dünyasının büyük savaşında işe yarayacak aletler toplamak, Ruh Emicilerle ve Azkaban ile savaşmak, bazende oyundaki diğer karakterleri kurtarmanız gerekecek. Ve kalede Ruh Emicileri mağlup etmek için diğer oyuncularla güç birliği yapmak zorunda kalabilirsiniz.

Harry Potter Wizards Unite APK Ücretsiz / Sınırsız Enerji Modu Özellikleri

Size sunmuş olduğumuz Harry Potter : Wizards Unite Ücretsiz Enerji Modu Apk’sı ile birlikte normalde bittiğinde oyun içerisinde para ile satın alabileceğiniz enerji ücretsiz olarak elde edebileceksiniz. Bu sayede büyücüler dünyasında daha uzun süre kalabilir ve daha güçlü olabilirsiniz.

Harry Potter Wizards Unite APK Mod İndir

indirme liki

HP Wizard Unite Apk

Tür Aksiyon, Macera, Strateji
Boyut 101MB
Mod Özellikleri Ücretsiz Enerji
En Son Sürüm 2.13.1
Gerekli Android Sürümü Android 5.0

Harry Potter Wizards Unite Apk Ücretsiz Enerji Modu Kurulumu

Diğer dosyalar ile aynı şekilde kurulmaktadır.

Kırık Link Bildiriminde Bulun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Merhaba, Sitemiz masraflarını reklamlardan karşılayabilmektedir. Lütfen reklam engelleyicinizi kapatınız.