Oyun HileleriOyun İndirSimülasyon

Hay Day Hile APK

Elmas Para Hileli Mod 2022 Ücretsiz İndir

Hay Day Hile APK, gelişmiş özellikleriyle en güzel çiftlik oyunlarından olan Hay Day sizlerle. Hay Day milyonlarca indirilmesi bulunan bir oyundur. 122 ülkede en çok indirilme sayısına ulaşan ve en çok oynanan çiftlik oyunudur.

Hileli Hay Day ücretsiz apk indirerek sizde keyifli dakikalar geçirebilirsiniz. Verimli topraklar, yardımsever komşular ve neşeli hayvanlar ve daha fazlası Hay day oyununda. Çiftliğini kur, ekinlerini topla ticaret yapmaya başla. Hay Day para hilesi imkânıyla sizde oyun içi paralı eşyaları ücretsiz bir şekilde elde edebileceksiniz. Hay Day altın hilesi ile sınırsız para imkânına sahip olacaksınız. Dilediğiniz araçları almanız mümkün.

Gerçekçi ses kalitesi ve görüntü kalitesiyle en iyi çiftlik oyunu diyebileceğimiz hay day ile meyve, sebze üretimi yapabilecek, hayvanları besleyebileceksiniz. Hay Day sınırsız para hilesi sizlerin işlerini kolaylaştıracak. Hay Day sınırsız tohum hilesi ile sizde oyunda tarım arazilerini rahatlıkla değerlendirebileceksiniz. Hay Day sınırsız elmas hilesi ile gerekli yükseltmeleri kolaylıkla yapabileceksiniz. Basit ve kolay kontrollerle zorlanmadan oynayabileceğiniz hay day çiftlik oyununda keyifli dakikalar sizi bekliyor.

Hay Day Oyunundan Görüntüler

hay day hileli apk indir    hay day hileli indir    hay day android apk indir

Tanıtım Videosu

Hay Day Bilgiler

Versiyon: 1.47.97

Boyut: 95 Mb

Tür: Simülasyon

Gerekli Android Sürümü: 4.1 ve Sonrası

Google Play: >>>

Hay Day Hile APK Mod Özellikleri

Hay Day Sınırsız Tohum hilesi ile kaynak aramakta kalmayacak, gerekli tohumları sınırsız şekilde alabilecek ve kullanabileceksiniz.

Hay Day sınırsız para hilesi ile oyunda zaman sınırına takılmayacak, ihtiyaç duyduğunuz araçları kolaylıkla elde edebileceksiniz.

Hay Day elması hilesi ile elmas toplamak için çaba sarf etmenize gerek kalmadan ihtiyaç duyduğunuz anda dilediğinizce sınırsız elmas kullanabilecek, gerekli yükseltme ve eşyaları kolaylıkla alabileceksiniz.

Hay Day Hile APK MOD Pro Top İndirindirme liki

Hay Day Hile APK

Hay Day Hile APK Nasıl Kurulur / Kurulum

İndirdiğiniz dosyayı açmadan önce telefonunuzu bilinmeyen kaynaklardan dosya kurulum seçeneğini etkinleştirmeniz gerekir. Ayarlar –  Güvenlik-  Bilinmeyen Kaynaklar kısmını aktif edin. Sonrasında indirdiğiniz dosyaya tıklayıp kurun. Son olarak tekrar Ayarlar – Güvenlik – Bilinmeyen Kaynaklar a girip etkinleştirdiğiniz bilinmeyen kaynaklar özelliğini kapatarak işlemi tamamlayın. (Bilinmeyen kaynaklar özelliğini uygulama yükledikten sonra kapatmanız güvenlik açısından önemlidir.)

Kırık Link Bildiriminde Bulun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Merhaba, Sitemiz masraflarını reklamlardan karşılayabilmektedir. Lütfen reklam engelleyicinizi kapatınız.