Program İndir

Hazır Excel Dosyaları İndir

Hazır Excel dosyaları indir içeriğimiz sayesinde sizler için özel olarak hazırlanmış dosyalar ile her alanda işinizi kolaylaştırabilir ve Excel bilginizi geliştirebilirsiniz.

Hazır Excel dosyalarını indirebileceğiniz bu içeriğimizde yer alan dosyaların tamamı ücretsizdir, indirebilmek için link bağlantısına tıklamanız yeterli olacaktır.

Not: aşağıda yer alan dosyalar yalnızca Windows işletim sistemine sahip olan bilgisayarlarda ve Microsoft Office 2010 sürümünün üzerinde olan sürümlerde çalışmaktadır. İşte hazır Excel dosyaları indirme listemiz;

Hazır Excel Dosyaları İndirme Listesi

Alacak Yaşlandırma Programı İndir

Alacak yaşlandırma Excel dosyası ile, genellikle 30 günlük periyotlarla ayrılan alacakların veya borçların vade takibi için kullanabilirsiniz.

Bu dosya ile yapmanız gerekenler; yaklaşmakta olan bu problemi parçalara ayırıp yöneterek basit sonuçlara ayırmak ve sonuçlara kolayca ulaşmaktır. Diğer bir deyişle, alacakların vadeleri kontrol edilmeli ve alacaklar, hesap adına karşılık gelen tarihlerine göre ilgili sütun altında tahsil edilmelidir.

Hazır Excel Dosyası İndir

Excel’de Satranç Oyunu

Excel dosyaları arasında en eğlenceli olanı belki de bu dosyadır. Zira dosyayı indirdikten sonra karşınızdaki robota karşın çekişmeli bir oyun oynayabilirsiniz.

Excel Dosyasını İndir

Borsa Hisse Takip Programı

İnternet tarayıcınıza ihtiyaç duymadan bu dosya sayesinde oldukça kolay bir şekilde hisseleri takip edebilirsiniz. Tek ihtiyacınız olan şey aktif bir internet bağlantısıdır. Bunun yanı sıra bilmeniz gereken en önemli husus; Buradaki veriler 15 dakika gecikmelidir. Listeden istediğiniz hissenin kodunu seçerek hisse fiyatını ve diğer verileri görüntüleyebilirsiniz. Verilerin görüntülenebilmesi için internetin açık olması ve makro çalıştırmaya izin verilmiş olması gerekir.

Dosyayı İndir

Sayıyı Yazıya Çevirme Programı Excel

Yazılan sayıyı yazıya çevirmek için ihtiyacınız olan tek dosya bu! Bu dosyanın çalışması için lütfen makro güvenliğini kapatınız.  “Sayıyı_Yazıya_Çevir” fonksiyonunun kullanımı dosya içerisinde görüldüğü gibidir. Bu fonksiyonun makroları açık olup istediğiniz gibi kopyalayabilir ve kendi dosyalarınızda kullanabilirsiniz.

Dosyayı İndir

Aile Bütçesi Excel

Aile bütçenizi kontrol altında tutmak ve gelir / giderlerinizi hesaplamak için bu dosyayı kullanabilirsiniz. Oldukça kolay bir kullanımı olan bu dosya, içerisinde yer alan örnek hesaplamalar ile işinizi çok daha kolaylaştıracaktır.

Dosyayı İndir

Editörün Önerisi

Excel oyunlarının yanı sıra, mobil oyunlarla da ilgileniyorsanız; Winx Oyunu APK başlıklı içeriğimiz ilginizi çekebilir.

Kırık Link Bildiriminde Bulun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Merhaba, Sitemiz masraflarını reklamlardan karşılayabilmektedir. Lütfen reklam engelleyicinizi kapatınız.