Oyun HileleriOyun İndirYarış

Hill Climb Racing 2 Apk İndir

Sınırsız Para/Elmas Hileli v1.36.7

Zorlu arazilerde zorlu şartlarda mücadele etmeye hazır mısın? Hill Climb Racing 2 de mücadele ve zorluk bir arada sende hileli apk indirmek için linke tıkla!

Oyun Özellikleri

Tür Yarış
Boyut 113M
Mod Özellikleri Sınırsız para
En son sürüm 1.36.7
Gereken Android Sürümü Android 4.2

Arabanızı engellerden rahatça geçirmek için iyi bir strateji geliştirmeniz ve tökezlemeden bitiş çizgisine varmanız gerekir.

Hill Climb Racing 2 mod apk indir 724indir
Hill Climb Racing 2 mod apk indir 724indir

Oyunun oynayışı gayet basittir. 2 Kontrol tuşu vardır solda fren sağda gaz pedalı bulunmaktadır. Aracınızın ilerlemesini isterseniz gaz a basmalı, yavaşlayıp durmasını istiyorsanız frene basmalısınız.

‘’Dikkatli bir şekilde aracınızı bitiş çizgisine ulaştırmak için mücadele edeceksiniz.’’

Hill Climb Racing 2 mod apk indir
Hill Climb Racing 2 mod

Hill Climb Racing 2 geleneksel “Macera” modu aynen devam ediyor. Oyuncular zorlu bölümlerde rahatça ilerlemek için birçok araçtan dilediğini seçebilmektedirler. Yeni arazi ve zorluklar yeni oyunda sizlerle.

Yeni değişikliklerle birlikte, oyun Hill Climb CUP adlı yeni bir mod ekledi. Bu, dünyadaki diğer oyuncularla yarışa gerçek zamanlı olarak katılacağınız çok oyunculu bir moddur. CUP yarışlarını kazanarak ödüller hediye sandığı olarak alabilirsiniz. Eşyaları ve paraları yarışları kazanarak elde edebilirsiniz.

Ayrıca, oyunda başarılarınıza dayalı bir sıralama mekanizması vardır. Ne kadar çok kazanırsanız, dereceniz o kadar yüksek olur ve daha fazla ödül alma şansınız o kadar artar.

Hill Climb Racing 2 hileli apk indir 724indir
Hill Climb Racing 2 hileli apk

Haritalara baktığımızda çöl, kar, dağ, volkan ve hatta deniz haritasında yarışabileceksiniz. Macera modunda 12 harita mevcut. Oyunda yeni rütbelere ulaştıkça yeni yarışlara katılabileceksiniz ayrıca Cup modunda farklı birçok harita seçeneği bulunmaktadır.

Hill Climb Racing 2 MOD Apk Özellikleri

Ücretsiz alışveriş imkanıyla sizde sınırsız para ve elmas imkânıyla dilediğiniz aracı satın alıp oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabileceksiniz.

Herhangi bir ürün yada araç aldığınızda paranız eksilmeden artmaya devam edecektir.

Hill Climb Racing 2 Mod Apk İndir

indirme liki

Dosyayı İndir

Hill Climb Racing 2 Kurulum

İndirdiğiniz dosyayı açmadan önce telefonunuzu bilinmeyen kaynaklardan dosya kurulum seçeneğini etkinleştirmeniz gerekir. Ayarlar –  Güvenlik-  Bilinmeyen Kaynaklar kısmını aktif edin. Sonrasında indirdiğiniz dosyaya tıklayıp kurun. Son olarak tekrar Ayarlar – Güvenlik – Bilinmeyen Kaynaklar a girip etkinleştirdiğiniz bilinmeyen kaynaklar özelliğini kapatarak işlemi tamamlayın. (Bilinmeyen kaynaklar özelliğini uygulama yükledikten sonra kapatmanız güvenlik açısından önemlidir.)

Kırık Link Bildiriminde Bulun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Merhaba, Sitemiz masraflarını reklamlardan karşılayabilmektedir. Lütfen reklam engelleyicinizi kapatınız.