Oyun İndirSimülasyon

Hungry Shark World Apk İndir

Hungry Shark World, android işletim sistemine sahip olan telefon ve tabletlerinizde ücretsiz olarak indirip oynayabileceğinizi oyun türlerinden bir tanesidir.

Ubisoft Entertainment tarafından geliştirilen bu oyun, markette en çok sevilen ve favori oyunlardan bir tanesidir. Arcade kategorisinde yer alan hungry shark world, hayvan simülasyonları seven kişiler için harika bir oyun türüdür. Simülasyon ve arcadenin birleştiği bu oyunda, bir köpekbalığını kontrol ederek gerekli görevleri yerine getirmeniz gerekmektedir.

Kontrolünü sağladığınız köpek balığı ile birlikte kocaman bir okyanusta yaşamımızı sürdürüyoruz. Burada bizlerden daha büyük ve küçük balık türleri bulunuyor. Balıklarla birlikte harika bir yaşam atmosferinin de bulunduğunu söylemek istiyorum.

Hungry Shark World Apk Nedir?

Hungry shark world apk, mobil cihazlarda oynayabileceğiniz harika bir simülasyon oyunudur. Oyunda kontrolünü sağladığınız köpek balığı ile birlikte derin sular içerisinde yeni yerler keşfetmek, avlanma işlerinizi gerçekleştirmektir. Açlıktan başı dönen ve sağa-sola saldıran bir köpek balığının hikayesini canlandırmaktayız. Oyun içerisinde birbirinden fazla tek lokmalık balık dediğimizi türler yer almaktadır. Burada bu balıkları da yiyerek açlığınızı giderebilir, yaşam döngüsünü tamamlayabilirsiniz.

Oyun içerisinde 8 farklı balina türü yer almaktadır. Bu balinaları zaman geçtikçe farklı alanlarda kontrol edebilme şansınız bulunmaktadır. Yaşadığınız alan olan okyanus kısmı, Hungry Shark World Apk oyununda bir hayli büyük olduğunu söyleyebilirim. Oyun içerisinde bir diğer amacınız da bu büyük okyanusu en iyi şekilde gezerek yeni yerler keşfedebilmektir. Ayrıca sahil kenarına da giderek insanları avlama imkanınız bulunmaktadır.

Oyunun grafiksel anlamda harika bir özelliği bulunmaktadır .3D grafiksel ayarlar ile birlikte mobil platformda harika görsel grafiklerin bulunduğunu söyleyebilirim.

ayrıca bkz: Boom Beach Apk İndir

Hungry Shark World Apk İndir
Hungry Shark World Apk İndir

Hungry Shark World Apk Özellikleri

  • Boyut:  158 MB
  • Sürüm: 4.7.0
  • Yükleme Sayısı: 100.000.000+
  • Gereken Android Sürümü: 5.0 ve sonrası

Hungry Shark World Apk Nasıl İndirilir?

Oyunu google arama motoru üzerinden kolaylıkla indirebilirsiniz. Hungry shark world apk indir sorgulaması birçok kişi tarafından yapılmaktadır. Google arama motoruna hungry shark world apk indir yazın ve çıkan ilk güvenilir siteye tıklayın. Sonrasında sitede yer alan indirme motorlarını kullanarak oyunu cihazlarına apk şeklinde kolaylıkla indirebilirsiniz.

Hungry Shark World Apk Güvenilir Midir?

Hungry shark world apk oyunu, indirdiğiniz siteye göre değişiklikler göstermektedir. İndirmiş olduğunuz site eğer güvenliyse, apk kurulumunda ve diğer tarafta herhangi bir sıkıntı yaşamazsınız. Güvenilir ve bilindik apk indirme sitelerinden indirme yapmanız çok daha sağlıklı olacaktır.

Bu yazımızda sizlerle birlikte hungry shark world apk ve hungry shark world apk indir başlıkları adı altında paylaşım yapmaktayız. Umarım sizler için bilgi içeren ve merakınızı gideren bir oyun açıklaması olmuştur.

Aşağıda yer alan yorum kısmına konu ile alakalı görüşlerinizi yazabilir ve bizlerle hızlıca paylaşımda bulunabilirsiniz. Ayrıca oyunla alakalı deneyimleri olan kişilerde yoruma görüşlerini belirtirlerse, diğer oyuncular için çok daha iyi olacaktır.

Kırık Link Bildiriminde Bulun

Enes

olmasada olurmuş atmasana ziyaaa

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Merhaba, Sitemiz masraflarını reklamlardan karşılayabilmektedir. Lütfen reklam engelleyicinizi kapatınız.