Mobil Uygulama İndir

İnat TV Pro Apk İndir

Sürüm v6

İnat Tv Pro Apk ile yüzlerce film, dizi ve kanalı ücretsiz olarak izleyebilirsiniz. Android platformu için geliştirilen İnat Tv ile reklamsız bir şekilde tüm kanalları izleyebileceksiniz. Gerek yerli gerekse yabancı tüm kanallar elinizin altında android telefonunuzda. İnat Tv ile doğrudan yayınlara ulaşabilecek böylece kesintisiz kasmadan tv izlemenin keyfini çıkarabileceksiniz.

Not:  İnat Tv yetişkin yayınlara erişim sağlamak isterseniz şifre: 123

İnat Tv Apk

İnat Tv apk ile reklamsız bir şekilde internet üzerinden film, dizi ve canlı yayın akışı olan kanalları izleyebileceksiniz.

inat tv pro apk
inat ip tv profesioal apk download

İnat Tv Pro Apk Bilgiler

Versiyon: v6

Boyut: 10 MB

Tür: Araçlar

Gerekli Android Sürümü: Android 5.0 ve üzeri

Google Play: –

İnat Tv Pro Apk İndir

indirme liki


İnat TV Pro Apk İndir

İnat Tv Nasıl Kurulur / Kurulum

İndirdiğiniz dosyayı açmadan önce telefonunuzu bilinmeyen kaynaklardan dosya kurulum seçeneğini etkinleştirmeniz gerekir. Ayarlar –  Güvenlik-  Bilinmeyen Kaynaklar kısmını aktif edin. Sonrasında indirdiğiniz dosyaya tıklayıp kurun. Son olarak tekrar Ayarlar – Güvenlik – Bilinmeyen Kaynaklar a girip etkinleştirdiğiniz bilinmeyen kaynaklar özelliğini kapatarak işlemi tamamlayın. (Bilinmeyen kaynaklar özelliğini uygulama yükledikten sonra kapatmanız güvenlik açısından önemlidir.)

Kırık Link Bildiriminde Bulun
Etiketler

6 Yorum

  1. İndirmek mümkün değil. Reklam sayfası 10 kere kendini yeniledi, 10 kere geçtim,—- sitesi açıldı ama indirme linkini açmadı. Eğer insanları kandırırak para kazanmıyorsanız, bu reklam sitesini kullanmayın.

    1. merhaba, tr link indirme sayfasından 5 sn bekledikten sonra yeşil linke git butonuna basınız ondan sonra açılan reklam sayfasını kapatıp tekrar linke git butonuna basın indirme sayfasına direkt yönleneceksiniz. Sizler için indirme bilgisi hazırlıyoruz, kusura bakmayın. Başka bir yönlendirme sitesiyle en kısa sürede çalışacağız.

  2. Güzel kardeşim, reklam linklerini ve onları nasıl geçeceğimi biliyorum.Mesele şu, bu reklam sitesi sorunlu. İnternette bi kaç dakika yapılacak arama ile bunu görebilirsiniz.Daha önce de dediğim gibi 10 defa denediğim halde, son adımda indirme linkini vermiyor.Linke git dedikten sonra 2 tane reklam sitesi açıyor fakat mevcut sekmedeki sayfayı da reklam sayfasına yönlendiriyor, aynı sayfaya geri dönmek istediğim zaman da bu süreç yeniden başlıyor ve bu böyle devam ediyor. Emekleriniz için çok teşekkürler. Sitenizi beğendim ve kullanmak istediğim için vakit ayırıp bu yorumu yaptım. Fakat şu anda hiçbir şey indiremiyorum. Umarım derdimi anlayabilmişimdir.

    1. teşekkürler şikayetiniz alınmıştır hocam en kısa sürede başka bir yönlendirme servisi ile çalışacağız. Sizlere bu konu için direkt indirme linkini veriyorum iyi günler dileriz.
      direkt link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Merhaba, Sitemiz masraflarını reklamlardan karşılayabilmektedir. Lütfen reklam engelleyicinizi kapatınız.

Kapalı