Oyun İndir

İncredibox Apk İndir

APK ya da tam ismi ile Android Application Package, Android ortamlarında kullanılan ön tanımlı paket dosya uzantısıdır. Android işletim sistemine sahip akıllı telefon kullanıcılarının aşina olduğu bir terimdir. Yalnızca Android işletim sistemli telefon ve cihazlarda kullanılan bu uygulama formatı Application kelimesinin kısa yazımı olarak belirlenmiştir.

İncredibox Apk Nereden İndirilebilir?

APK dosyaları Google Play Store benzeri uygulama marketlerinin yanı sıra, Android işletim sistemine sahip cihazlara uygulama sağlayan üçüncü taraf uygulama şirketleri ve BlackBerry 10.2.1 üstündeki tüm cihazlarda kullanılabilir.

İncredibox Nedir?

Herkesin aklında olan sorulardan biri de İncredibox uygulamasının ne olduğudur. YouTube üzerinde arama yapıldığı zaman bu uygulamanın bir tür oyun olduğu görülebilir. Milyonlarca kişi tarafından oynanan ve oyuncu sayısındaki artış devam eden İncredibox Android işletim sistemine sahip olan cihazlardan indirilebiliyor. Bunun için bu cihazlardaki Play Store uygulama marketini kullanmak gerekiyor.

Oyun, 2009 yılında piyasaya sürülmüş olup Android ve İos platformu için yapıldı. O tarihten bu yana geliştirilmeye devam eden oyun artık çok fazla oyuncu sayısına sahip.

İncredibox Nasıl Bir Oyun?

Incredibox, Fransız firması So Far So Good tarafından yapılan ve yayınlanan bir tür müzik video oyunudur. Oyunun ana teması, kullanıcıların müzik yapmak amacıyla değişik karakterlere ses simgelerini sürükleme ve bırakma işlemlerini yapmasıdır.

Oyuncu, animasyonlu bonusların kilidini açmak için kombinasyonlar bulabilir ve bir sıralamayı entegre etmek için karışımları kaydedebilir. Sonsuz bir rastgelelik bileşimi yapmak için otomatik bir mod da vardır.

İncredibox Apk İndir
İncredibox Apk İndir

Incredibox Oynanışı Nasıldır?

Incredibox, kullanıcının yedi animasyonlu beat boxer grubunu yöneterek bir miks oluşturabileceği müzik yapma uygulamasıdır. Mevcut sekiz versiyondan (ya da müzik tarzlarından) biri seçildiği zaman, oynatıcıya yedi karakterden ve yirmi ses ikonundan oluşan bir ar ayüz getirilir. Bu simgeler şu kategorilere ayrılmıştır:

  • Vuruşlar,
  • Efektler,
  • Melodiler

Her bir kategoride beşer ayrı alt kategori de mevcuttur.

Oyunda Alpha, Little Miss, Sunrise ve The Love oyun modları oyunun internet sitesi üzerinden ya da uygulamasından hiçbir ücret ödenmeden oynanabilir. Ancak oyunun ücret ödenerek oynanabilen modları da mevcuttur. Bu modlar Brazil, Alive, Jeevan ve Dystopia oyun modlarıdır. Bu oyun modlarını oynamka için Play Store üzerinden ödeme yaparak uygulamayı satın almak gerekiyor. Bu ücretler kimi zaman oldukça pahalı olduğundan kullanıcıların bu ücretli oyun modlarını oynayabilmek için çeşitli yöntemlere başvurması gerekebiliyor.

İncredibox Apk Modları

Birçok kişi Incredibox oyununu oynamak istiyor. Ancak bunun için Play Store ya da App Store gibi uygulama marketleri gerekebiliyor. Ancak buradan indirilen oyunların bir kısmı ücretli olabiliyor. Ücretli sağlanan bu oyunları her oyun severin alması mümkün olmuyor. Bu nedenle bu oyunları ücrete gerek olmadan oynayabilmek için çeşitli yöntemler bulmak gerekiyor.

Bu durumda yardıma apk yetişiyor. Apk sayesinde uygulama marketinden oyunu indirmeden de Android telefonlarda oyunu oynamak mümkün oluyor. İncredibox mod apk seçenekleri ile oyunu ücretsiz oynamak mümkün oluyor. Bunun yanında apk indirildiği zaman oyuna çeşitli modlar eklenebiliyor.

Incredibox Apk Nasıl İndirilir?

İncredibox apk indir işlemleri için pek çok farklı yol mevcuttur. Ancak uygulama marketinden indirmek zaman zaman ücretlendirmeye tabi olabildiği için Apk ile indirme önerilir. Apk ile indirilen oyunlar, apk dosyasının işletim sistemi üzerinde koşturulması ile oynanabilir. Bu apk dosyaları internet üzerindeki herhangi bir siteden Android ortamına indirilebileceği gibi çeşitli flaş bellekler yolu ile ya da kablo ile de yüklenebilir. Apk yüklemek için çok farklı yollar mevcuttur.

Kırık Link Bildiriminde Bulun

Enes

olmasada olurmuş atmasana ziyaaa

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Merhaba, Sitemiz masraflarını reklamlardan karşılayabilmektedir. Lütfen reklam engelleyicinizi kapatınız.