Mobil Uygulama İndir

İnstagram Keşfet Hilesi

İnsta Keşfete Kolaylıkla Düşün

Dünya üzerinde en çok kullanılan popüler uygulamalardan bir tanesi olan instagram‘ dır. Genç kesim tarafından bir hayli tercih edilen uygulamanın ortalama olarak bir milyardan fazla kullanıcısı mevcut. Bu kadar popüler bir halde yer alan uygulama olmasındaki ana etken daha çok insanların popülarite durumlarının artması üzerinde olan çabalarıdır. Bu yüzden daha çok instagram keşfete düşme hilesi kullanarak ön plana çıkmayı tercih ederler. Uygulama içerisinde harcanan en yüksek zaman dilimi ise burada oluyor. Anlık olarak atılan popüler hikayelerden, gönderilere kadar birçok nokta yer alıyor. Buralara yorum yapılması ya da beğeni bırakılması hile için doğrudan orantılı olarak yer alıyor. Bunlara ek olarak konuma göre paylaşılan hikayeleri keşfet içerisinde görmek de mümkün.

İnstagram Keşfet Temizleme / Silme /  Bozuldu / Engeli

İnstagram keşfet temizleme, silme, engelleme durumları için hesaplarda daha dikkatli olmak gerekir. Keşfet kısımlarında yer alan gönderileri beğenip, yorum bırakmaktan uzak kalmak gerekir. Bu kısımlar ile ne kadar etkileşim halinde olunur ise aslında popülarite yakalama durumu o kadar yüksek olacaktır. İnstagram keşfet bozuldu durumları pek söz konusu değildir. Sadece açık konum kullanılarak yapılan işlemler yeterli olacaktır.

İnstagram Keşfet Ayarı Nasıl Yapılır?

İnstagram keşfet ayarı nasıl yapılır çok merak edilen sorulardan bir tanesidir. Bunun için herkesin kendi ilgi alanlarına uygun sayfaları takip etmesi, buradaki gönderileri beğenmesi ya da yorum bırakması yeterli olacaktır. Buna göre kişisel hesaplarda keşfet kısımlarında çıkan durumlar buna paralel olacaktır. Herkes kendi ilgi alanlarına uygun olan sayfalarda takılırsa keşfet bölümünün büyük bir kısmı sadece bu noktalardan oluşacaktır.

İnstagram Keşfet Neye Göre Çıkıyor?

İnstagram keşfet neye göre çıkıyor sorusunun yanıtı aslında sadece kişilerde gizli. Konumların açık olması cihazlarda, o konumda paylaşılan hikayelerin ya da gönderilerin keşfet kısmına düşmesini sağlar. Bunun yanı sıra takip edilen sayfalardan, araştırılan hesaplara göre birçok şeyin keşfet ayarı kısmında etkisi yer alacaktır. Eğer siz daha çok futbolcu hesabı takip ediyorsanız karşınıza çıkan keşfet durumlarının büyük bir kısmı da buna benzer olacaktır.

Payback 2 APK İndir Başlıklı içeriğimiz de ilginizi çekebilir.

Kırık Link Bildiriminde Bulun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Merhaba, Sitemiz masraflarını reklamlardan karşılayabilmektedir. Lütfen reklam engelleyicinizi kapatınız.