Program İndirMobil Uygulama İndir

Instagram Video İndirme APK

Instagram’da her gün milyonlarca kişi aktif olarak video paylaşıyor. Dolayısı ile bu videoları indirmek isteyen kullanıcılar; instagram video indirme apk ya da instagram video indirme pc sitelerine ihtiyaç duyuyor.

İnstagram’da yer alan herhangi bir videoyu (hesap gizli değilse) yalnızca linkini kopyalayarak iOS telefonunuza ya da bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Size önereceğimiz instagram video indirme apk ve instagram video indirme pc tamamen ücretsiz ve güvenlidir. Fakat video ya da fotoğraf indirmeden önce bilmeniz gereken en önemli şey; profilin gizliliğidir. Şayet profil herkese gizliyse, fotoğraf – video indirmeniz zor hatta imkansız olabilir. Fakat profil gizliliği herkese açıksa, kolaylıkla dilediğiniz gönderiyi uygulama ya da internet sitesi üzerinden bir kaç saniye içerisinde indirebilirsiniz.

Instagram Video İndirme APK

Instagram video indirme APK’sı, genellikle Android cihazlar için kullanılsa da iPhone ve iOS işletim sistemli cihazlarda da kullanılabilir. Video indirmenin yanı sıra Instagram’dan fotoğraf da indirebilirsiniz. Buna ek olarak paylaşacağımız uygulama indirilen videoyu ya da fotoğrafı isterseniz telefonun hafızasına, isterseniz hafıza kartına kaydedebilir.

iPhone uygulamadan video indirme işlemi için yapmanız gereken tek şey giriş yapmak ve istediğiniz videonun URL’sini yapıştırmanızdır. Sonrasında birkaç dakika içerisinde video ya da resim telefonunuza inecektir.

Instagram Video İndirme iOS

Aşağıda verdiğimiz bağlantıdan uygulamayı indirin ve sonrasında giriş yapın. Açılan ekranda URL bölümüne indirmek istediğiniz videonun linkini yapıştırın ve bekleyin. Birkaç saniye içerisinde video otomatik olarak telefonunuza indirilecektir.

Uygulama Özellikleri;

  • Instagram’dan video ya da resim indirebilirsiniz.
  • Instagram’da bir başkasının profilinde yer alan gönderileri repost yapabilirsiniz.
  • Instagram gönderilerindeki etiketleri kopyalayabilirsiniz.

Instagram Video Indirme Uygulaması (iOS) Linki

indirme liki

Dosyayı İndir

Bilgisayardan Instagram Video İndirme

Bilgisayardan Instagram video indirmek için, aşağıda yer alan bağlantıya tıklayabilirsiniz. Önerdiğimiz bu internet sitesi tamamen ücretsiz ve kolay kullanıma sahiptir.

 

Yapmanız gereken tek şey, indirmek istediğiniz videonun ya da fotoğrafın linkini ilgili alana yapıştırmak olacaktır. Bu sayede profil eğer herkese açıksa, birkaç dakika içerisinde indirebilirsiniz.

Instagram Video İndirme PC Linki

indirme liki

Buraya tıklayarak indirebilirsiniz.

Editör Önerisi;

Eğer telefonunuza gelişmiş uygulamalar yüklemeyi seviyorsanız; standart Whatsapp uygulamasından çok daha farklı özelliklere sahip olan Whatsapp Plus’ın tüm özelliklerini bu adresten öğrenebilir ve kolaylıkla indirebilirsiniz. Whatsapp Plus Apk İndir

Kırık Link Bildiriminde Bulun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Merhaba, Sitemiz masraflarını reklamlardan karşılayabilmektedir. Lütfen reklam engelleyicinizi kapatınız.