Simülasyon

Internet Cafe Simulator Apk

Mobil oyunlar dünya genelinde bilgisayarlar oyunlarından çok daha fazla tercih edilmeye başlandı. Bunun en büyük sebebi de telefonun sürekli olarak insanların yanında olmasıdır. Vücutlarının bir parçası gibi mobil cihazlarını sürekli elinin altında tutan insanlar tüm aktivitelerini de bunun üzerinden yapmak istiyorlar. Oyunlar da yapmak istedikleri aktivitelerden biri olarak karşımıza çıkıyor.

Son yıllarda insanların gerçek hayatı oyunlarda görmek istemesi, gerçekte başaramadıklarını oyunlarda başarmak istemeleri yeni bir oyun türünün ortaya çıkmasını sağladı. Simülasyon adı verilen bu türleri oynarken farklı zorluklarla karşılaşılır.

Oyun seviyesi arttıkça zorluğu da arttığından insanlar istedikleri başarıyı elde edemiyorlar. İnternet Cafe Simulator oyunu da seviye arttıkça zorlanan oyunlardan biri. Daha kolay başarıya ulaşmak için ise Internet Cafe Sımulator indir seçeneğinin yanı sıra apk versiyonunu indirmek gerekiyor.

Internet Cafe Simulator Para Hilesi

İnternet Cafe Simulator oyununun normal versiyonları pek kolay değil. Bu sebeple apk versiyonu oyunu daha rahat oynamanız açısından kolaylık sağlıyor. Apk versiyonunun en büyük özelliği Internet Cafe Sımulator para hilesi kullanmaktır. Bu sayede internet cafenizi kurarken almanız gereken ekipmanların ihtiyaçlarını para hilesi sayesinde sınırsız bir şekilde karşılayabilirsiniz.

İnternet Cafe Sımulator Nedir?

Bilgisayarların evlerde bu kadar yaygın olmadığı bir dönemde neredeyse herkesin gittiği yer olan internet cafeleri hepimiz hatırlarız. İnternet cafeler insanların en büyük mekanı olurken birçok kişinin hayali bir internet cafe açmak oluyor. İnternet Cafe Simulator de bu hayalinizi oyun içerisinde gerçekçi grafiklerle oynamanızı sağlıyor.

İnternet cafeniz için gerekenleri yaparak aşama aşama görevleri tamamlamanız isteniyor. İnternet cafenizi baştan aşağıya sizin tasarlamanıza izin veriyor. Oyun içerisinde başarılı oldukça mekanlarınızı genişletebiliyor bu mekanlara yüksek puanlar vermesi için insanlar tutabiliyorsunuz.

İnternet Cafe Simulator Sistem Gereksinimleri

Mobil oyunların oynanabilmesi için ilk şart cihazınızın sistem gereksinimleri karşılamasıdır. Aksi halde hiçbir mobil oyunu oynayamazsınız. Bu şart oyun indir pc Internet Cafe Sımulator için de geçerlidir. Oyunun grafik kalitesinin yüksek olması ve bir simulator oyunu olması normalde daha fazla sistem gereksinimi isteyebilir. İnternet Cafe Simulator sistem gereksinimleri ise şunlardır:

  • 259 Mb depolama hafızası
  • En az 4.1 Android versiyonu
  • Sürüm 1.4

Cheesecake şirketinin sunduğu İnternet Cafe Simulator çıktığı günden bu yana 10 milyondan fazla kullanıcı tarafından oynanmaktadır. 2023 yılında piyasaya sürülen oyunun sistem gereksinimlerini karşılayabilmek için yukarıdaki şartların sağlanması gerekir.

Neden Apk Versiyonu?

Oyunun apk versiyonu son derece yüksek grafikleri içerisinde barındırıyor. Oyun içerisinde grafikleri telefonunuzun performansına göre yükseltebilir veya düşürebilirsiniz. İnternet Cafe Simulator apk versiyonunun indirilmesindeki en büyük neden ise oyun içinde yapacağınız sınırsız alışveriştir.

Bu özellik sayesinde internet cafenizi kurarken para sıkıntısı çekmezsiniz. Bilgisayarlarınız için popüler oyunlar alırken, dükkanlarınızın kiralarını, personellerinizin maaşlarını öderken para gibi bir derdi düşünmüyorsunuz. Bu sayede sadece oyunun keyfini çıkartmış olursunuz.

Apk Avantajları

İnternet Cafe Simulator için apk avantajlarına gelecek olursak şunları sayabiliriz:

  • Para hilesi
  • Daha kolay internet cafe yönetimi
  • Yüksek grafik kalitesi

Apk’nın sunduğu bu avantajlar ile oyunun keyfi normalden çok daha fazla oluyor.

Internet Cafe Simulator Nasıl İndirilir?

İnternet Cafe Simulator apk versiyonu Play Store’da yer almaz. Apk versiyonunu indirebilmek için oyununun ismini yanına apk indir yazarak tarayıcı üzerinden aratmalısınız. Daha sonra apksını indirebileceğiniz bir sayfaya girin. Burada yer alan oyunun Apk indirme linkine tıklayın. Oyun bir apk dosyası şeklinde telefonunuza gelecektir. Kurulum için dosyaya gidip “Kur” düğmesine basmalısınız.

Kırık Link Bildiriminde Bulun

Enes

olmasada olurmuş atmasana ziyaaa

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Merhaba, Sitemiz masraflarını reklamlardan karşılayabilmektedir. Lütfen reklam engelleyicinizi kapatınız.