Program İndir

İnternet Hızlandırma Programları – İnternet Hızlandırıcı

İnternet hızlandırma programları vasıtasıyla hattınızın ve bağlantı hızının imkan verdiği en yüksek hıza ulaşmanızı sağlayacak programları sizler için derledik. İnternet hızlandırıcı programları kullanarak oyun oynarken ya da internet gezinirken daha hızlı bir şekilde interneti kullanabileceksiniz.

İnternet Hızlandırma Programları

1. SpeedConnect Internet Accelerator  

SpeedConnect Internet Accelerator programı internet hızınızın en yüksek hızda maksimum hızda performans göstermesi için çeşitli ayarlamalar yapan bir programdır. Modeminizin ve internet hızının gerekli ayarlar yapılarak düzeltilmesine olanak sağlar.

speed connect internet hızlandırıcı
speed connect internet hızlandırıcı

2. Internet Accelerator 2

Windows işletim sisteminde sisteminizin internet hızını arttırmak için çeşitli modem ayarlamalarının yapılması gerekebilmektedir. Internet Accelerator 2 ile bağlantı tipini seçtikten sonra otomatik olarak tüm sorunları tarar ve en hızlı internet seçeneklerini varsayılan olarak belirler.

İnternet accelerator 2 tamamen ücretsiz bir programdır. Kısa süre içerisinde tüm ayarlamaları yaparak modeminizin ve bağlantı ayarlarınızı en yüksek hıza ulaşacak şekilde ayarlamasını sağlayabilirsiniz.

internet accelerator 2 internet hızlandırıcı
internet accelerator 2 internet hızlandırıcı

İnternet Hızlandırma Programları – İnternet Hızlandırıcı 

indirme liki

İNDİR

Kırık Link Bildiriminde Bulun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Merhaba, Sitemiz masraflarını reklamlardan karşılayabilmektedir. Lütfen reklam engelleyicinizi kapatınız.