MaceraOyun HileleriOyun İndir

Jetpack Joyride Apk İndir

Sınırsız Para Hileli Mod APK

500 Milyon indirme sayısına ulaşan Jetpack Joyride apk android sürümü ile sizlerle. Gelişmiş grafikler ve eğlenceli, keyifli bir oyun tarzının yanı sıra kolay kontrollerle keyifle oynamak için aradığınız oyun Jetpack Joyride olabilir.

En güçlü jetpackleri kullan ve oyundaki kahramanımız Barry Steakfrie e yön ver.

En güçlüsüyle daha hızlı şekilde uçuşa hazırlan. Birbirinden güzel bir o kadarda tehlikeli görevlere yelken aç ve liderlik sıralamasında yerini al. Çeşitli aksesuarlarla yönlendirdiğin karakteri özelleştir. Elektrikli engellerden, lazerlerden ve güdümlü füzelerden geçmen gerek. Yeni levellere doğru ilerlerken size sunulan altınlarla daha güçlü jetpackler al. Son teknolojiye ulaş ve yönlendirdiğin karakterini güçlendir. Basit ve kolay oynayış şekliyle tek dokunuşla ilerle.

Oyundaki amacımız jetpackli kahramanımızı havada engellere takılmadan ilerlemesini sağlamak ayrıca altınları toplamayı ve kötü adamları yok etmeyi unutmayın.

Görev mekanizmasıyla 200 altın toplamak ya da füzelerden kaçmak gibi birçok görevi yapabilir ayrıca daha fazla altın kazanmak ve yüksek skorlar elde edebilirsiniz.

Grafikler ve ses

Oyun her ne kadar 2D olsa da gelişmiş grafikte oynama imkânı sağlamaktadır. Ses olarak da iyi bir ses kalitesi sunan Jetpack Joyride tehlikeli anlarda sesle bildirim özelliği de gayet iyi düşünülmüş.

Jetpack Joyride MOD APK Özellikleri

Jetpack Joyride oyununda kıyafet, jetpack gibi birçok eşyayı satın almak için paraya ihtiyacınız olacak. Size sunduğumuz Jetpack Joyride Mod Apk ile sınırsız paranın keyfini çıkarabilir böylece oyunda dilediğiniz eşyayı kolaylıkla alabilirsiniz.

Not: Hileli mod özellğinin çalışması için oyuna internetinizi kapatıp öyle girmeniz gerekir.

Oyundan Görüntüler

mod apk sürüm sınırsız para hileli
jetkil oyunu

Oyun Hakkında Bilgiler

Versiyon 1.28.4 (Son)
Boyut 122 MB
MOD Özellikleri Sınırsız para
Gerekli Android Sürümü Android 4.4 ve üzeri

Jetpack Joyride Hileli Apk İndir

indirme liki
Jetpack Joyride Oyunu Nasıl Kurulur

İndirdiğiniz dosyayı açmadan önce telefonunuzu bilinmeyen kaynaklardan dosya kurulum seçeneğini etkinleştirmeniz gerekir. Ayarlar –  Güvenlik-  Bilinmeyen Kaynaklar kısmını aktif edin. Sonrasında indirdiğiniz dosyaya tıklayıp kurun. Son olarak tekrar Ayarlar – Güvenlik – Bilinmeyen Kaynaklar a girip etkinleştirdiğiniz bilinmeyen kaynaklar özelliğini kapatarak işlemi tamamlayın. (Bilinmeyen kaynaklar özelliğini uygulama yükledikten sonra kapatmanız güvenlik açısından önemlidir.)

Kırık Link Bildiriminde Bulun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Merhaba, Sitemiz masraflarını reklamlardan karşılayabilmektedir. Lütfen reklam engelleyicinizi kapatınız.