AksiyonOyun İndir

Juicy Realm Apk İndir

Ölümsüzlük Hileli (God Mode) Sürüm 3.0.9

Ormanın derinliklerinde amansız bir mücadeleye hazır mısın? Juicy Realm apk ile göreviniz ormana girmek ve tüm mutasyona uğramış ağaçları yok etmektir. Haydi sende indir.

Her bir alanda farklı canavar türleri bulunan oyunda düşmanlarınıza saldırmanın yanında rastgele görülen ögelere de dikkat etmeniz gerekmekte. Bu ögeleri kullanarak karakterinizde yükseltmeler yapabileceksiniz. Tüm malzemeleri toplayıp karakterinizi kolayca yükseltebilirsiniz. Her bir seviyede harita sonuna geldiğinizde bir büyük bölüm sonu canavarı ile karşı karşıyasınız. Yüksek HP oranına sahip bu bosslar sürekli değişen farklı saldırı becerilerine sahiptir. Büyük BOSS’u yendikten sonra birçok yeni ödüller ve kapalı kapıları açan kilitler elde edeceksiniz.

juicy realm apk indir
juicy realm apk indir 724indir.com farklı özellikler god mode ölümsüzlük

Silahlar konusuna değinecek olursak Oyundaki her karakter benzersiz bir silaha sahiptir. Ancak, bunları her zaman kullanmanıza gerek yoktur. Juicy Realm, aralarından seçim yapabileceğiniz çeşitli silah koleksiyonları barındırıyor. Bunlar 2 gruba ayrılır:

  • Yakın menzilli silahlar: Kılıçlar, büyü ve hatta PUBG’de olduğu gibi bir tava.
  • Uzun menzilli silahlar: Başlıca silah türleri Sniper, Shotgun, Steam Gun
juicy realm mod apk indir
Apk mod özel silahlar

Oyunda bossları yendikten sonra yeni silahlar elde edebileceksiniz. Ayrıca oyunda silahınızın hasarını arttıracak yükseltmeler yapabilecek, mermi ve özel efektler ile ilgili de yükseltmelerde bulunabileceksiniz.

Juicy Realm’de kontrol mekanizması oldukça basittir. Android’deki diğer RPG’lere benzer şekilde bir oynayışa sahiptir. Taşınacak karakterde gezinmek için soldaki Joystick’i kullanırsınız. Sağ tarafta, normal saldırı anahtarı ve Özel Becerilerin kullanımı dahil olmak üzere eylem düğmeleri vardır. Ayrıca, oyuncuların HP’yi kaybetmeden düşmanları yok edebilmek için esnek bir hareket ve saldırı tuşları kombinasyonu da oyunda mevcuttur. Saldırı sırasında mermi israf etmeyin, çünkü tüm silahların yeniden yüklenmesi için zamana ihtiyacı vardır. Tüm mermiler bittiğinde, tamamen şarj olması için bir süre beklemeniz gerekir. Bu durumda düşmanınız size saldırabilir HP’nizin azalmasına neden olabilir.

Tür Aksiyon
Boyut 242 MB
Mod Özellikleri Ölümsüzlük / CD Yok
En son sürüm 3.0.9
Gerekli Android Sürümü Android 5.0 ve üzeri

Juicy Realm Mod Apk İndir

indirme liki

Dosyayı İndir

Juicy Realm Kurulum

İndirdiğiniz dosyayı açmadan önce telefonunuzu bilinmeyen kaynaklardan dosya kurulum seçeneğini etkinleştirmeniz gerekir. Ayarlar –  Güvenlik-  Bilinmeyen Kaynaklar kısmını aktif edin. Sonrasında indirdiğiniz dosyaya tıklayıp kurun. Son olarak tekrar Ayarlar – Güvenlik – Bilinmeyen Kaynaklar a girip etkinleştirdiğiniz bilinmeyen kaynaklar özelliğini kapatarak işlemi tamamlayın. (Bilinmeyen kaynaklar özelliğini uygulama yükledikten sonra kapatmanız güvenlik açısından önemlidir.)

Kırık Link Bildiriminde Bulun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Merhaba, Sitemiz masraflarını reklamlardan karşılayabilmektedir. Lütfen reklam engelleyicinizi kapatınız.