Kitap İndir

Kendine Hoş Geldin PDF

PDF Kitap Özeti Oku, Sözleri ve Yorum Miraç Çağrı Aktaş Olimpos Yayınları

Kendine hoş geldin PDF, sevenleri ve indirmek isteyen için sitemize eklendi. Kendini sev mottosu ile yola çıkan ve Miraç Çağrı Aktaş imzasını taşıyan bu kitap, deneme kitabından ziyade kişisel gelişim kitabı izlenimi yaratıyor.

Genel olarak okuyuculara, “ben bu yolları yürüdüm, sen yürüme yara alacaksın. Kendinin kıymetini bil, değer vermeyene değer verme.” Düşüncelerini aşılayan kitap, birçok kişi tarafından beğenilse de; aynı zamanda eleştiri yağmuruna tutuldu. Sosyal medyada sıklıkla bahsedilen ve genellikle genç kesim tarafından sevilen kitapta birçok alıntı yer alıyor.

Yaşadığı olaylardan, çektiği acılardan ders alan ve kendini yeniden bulan Miraç Çağrı Aktaş, aynı yolda yürüyen ve henüz acılarla karşılaşmayan kişilere; acı içinde kıvrananlara kendilerini bulmaları için yardımcı oluyor.

kendine hoş geldin pdf miraç çağrı aktaş kitap özeti oku
kitap yorumu sözleri bu kitabın fiyatı 18.25 ₺ kendine hoş geldin PDF olimpos yayınevi

Kendine Hoş Geldin Kitabı Özeti

Okuyucuların bir çok kısmının beğenerek çevresine oku tavsiyesi verdiği bu kitap, genel olarak yazarın kendi hayatından verdiği örnekler ile bezenmiş. Kendine Hoş Geldin özet yaparak incelemek gerekirse;

Kendine Hoş Geldin İncelemesi ve Yorumlar

Miraç Çağrı Aktaş, zamanında birini gerçekten seven bir genç. İlişkisi beklediği gibi gitmez, önüne birçok engebe ve sorun çıkar. Yaralı olarak çıktığı bu ilişki serüveninden sonra, bir süre kendine gelemez. Daha sonrasında çeşitli metotlar, destekler ve yöntemler ile kendini bulur.

Kitabın ismi de, kendini yeniden bulmasından gelmektedir. Yaşadıklarından ders alan ve tecrübe kazanan Aktaş, kitapta okuyuculara da destek olabilmek ve kendilerini bulabilmeleri için bir dizi metne yer vermiş. Kişisel gelişim ve edebiyatın bir arada toplandığı bu kitabı okumak için aşağıda yer alan bağlantıya tıklayarak, Kendine Hoş Geldin PDF indirebilirsiniz.

Kendine Hoş Geldin Kitabı Kapak Sayfası Sözü

“Kahverengi dallardan pembe çiçekler açtığına göre, ümitsizliğe gerek yok.” Şems-i Tebrizi

Kendine Hoş Geldin PDF İndir

Kendine Hoş Geldin PDF indirmek için, size vermiş olduğumuz bağlantıya tıklayabilir, indirebilirsiniz. Yeni kitap isteklerinizi yorum bölümünden belirtebilirsiniz.

indirme liki

Kendine Hoş Geldin PDF

Editörün Önerisi

Diğer kitap dosyalarını indirmek, incelemelerini okumak için aşağıda yer alan başlıklara tıklayabilirsiniz.

Marvel Çizgi Roman Serisi PDF

Taaşşuk-I Talat Ve Fitnat PDF

Hayat Cesurlara Torpil Geçer PDF

 

Kırık Link Bildiriminde Bulun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Merhaba, Sitemiz masraflarını reklamlardan karşılayabilmektedir. Lütfen reklam engelleyicinizi kapatınız.