AksiyonOyun İndir

Kick Flight Apk İndir

Ölümsüzlük (God Mode) Hileli v1.7.0

Dünyanın dört bir yanından gerçek oyuncularla 4vs4 maçlar yapmaya hazır mısın? Oyunun kuralları gayet basit. Her takımın 4 oyuncusu bulunuyor ve rastgele bir haritada ortamdaki kristalleri toplamak ve en çok toplayan takım olmak. 3 er dakikalık maçlardan oluşan oyunda zaman bittiğinde daha fazla kristal toplayan takım savaşın galibi olmaktadır. Haydi sende kick flight apk indir.

Oyun Özellikleri

Yayıncı Grenge
Tür Aksiyon
Boyut 43 MB
Latest Version 1.7.0
Gerekli Android Sürümü Android 5.0

Maçın hızlı bir şekilde sona ermesini de sağlamak için rakip takımın koruma noktasını bulup saldırıda bulunarak yok etmek gerekir. Puanı yok edilen takım oyunu kaybetmektedir. Sadece kristal toplamakta değil rakip oyuncuların topladığı kristalleri ele geçirme imkanı da oyunda mevcuttur.

Bir kicker rakip takım oyuncusuna yenildiğinde topladığı kristaller rakibin eline geçmektedir. Bunun önüne geçmek için Guardian Point(Koruma Noktası) alanında topladığınız kristalleri saklamanız gerekmektedir.

Oyunda sadece 4vs4 modu değil ayrıca Hızlı Top (Rapid Ball) ve bayrak uçuşu (Flag Flight) gibi birçok mod bulunmaktadır.

Kick Flight Hileli Mod Apk İndir
Kick Flight Hileli Mod Apk İndir

En sevdiğiniz kickers hangisi ise onu seçmek, belirlemek size kalmış fakat oyunda 12 adet karakter bulunmakta ancak hepsi oyuna yeni başlayanlarda açık değildir. Savaşlar kazanarak veya Kicker Scout Ticket ile satın alarak yeni karakterlerin kilidini açmanız gerekmektedir.

Kickers becerilerinin kilidini açın ve yükseltin

Temel saldırı yeteneklerinin yanında ek olarak her bir kicker farklı öldürme yeneteklerine sahiptir. Her maçta karakterin becerileni geliştirmek için maksimum 4 slotunuz bulunmaktadır. Bunlara diskte denilmektedir. Kicker Diski, ATK, Heal, Buff, Trap, Warp ve Move gibi özelliklerine göre gruplara ayrılmıştır. Çalma stilinize ve tercihlerinize bağlı olarak, uygun Diski seçebilirsiniz. Örneğin, sık sık yakın mesafeden savaşıyorsanız, hasarı artırmak için ATK ve BUFF becerilerini seçebilirsiniz. Ancak, elmas toplamak ve nadiren dövüşmek için çok fazla hareket etmek isterseniz, move becerisini deneyin.

Kontrol mekanizması

Kick-Flight’ ı dikey ekranda oynayacaksınız. Kontrol mekanizması oldukça basittir ve tek bir parmakla bile oynayabilirsiniz. Ayrıca, oyuncuların karakterin yukarı atlaması için bir kez daha hızlandırması, gezinmek için sola, sağa veya geri kaydırması için ekrana dokunmaları gerekir. Ayrıca, görüş açısını değiştirmeniz için sağ tarafta bir Joystick bulunmaktadır. Rakibe yaklaşırken,Kicker’ınız otomatik olarak savaşacaktır. Yapmanız gereken, saldırmak veya iyileşmek için doğru beceriyi seçmektir.

Grafikler

Kick-Flight, oyuncuların Düşük, Orta ve Yüksek dahil olmak üzere grafik ayarlarını 3 seviyede değiştirmelerine olanak tanır. Cihaz yapılandırmanıza bağlı olarak, uygun bir ayar seçmelisiniz. Yüksek Ayar’da, oyun güzel grafikler ve etkileyici dövüş efektleri ile çok büyük bir deneyime sahiptir. Görüntüler Anime stiline dayanmaktadır. Karakterler ayrıca farklı görünüm ve kostümlerle güzel bir şekilde tasarlanmıştır.

Kick Flight Apk İndir

indirme liki

Dosyayı İndir

Kick Flight Kurulum

İndirdiğiniz dosyayı açmadan önce telefonunuzu bilinmeyen kaynaklardan dosya kurulum seçeneğini etkinleştirmeniz gerekir. Ayarlar – Güvenlik- Bilinmeyen Kaynaklar kısmını aktif edin. Sonrasında indirdiğiniz dosyaya tıklayıp kurun. Son olarak tekrar Ayarlar – Güvenlik – Bilinmeyen Kaynaklar a girip etkinleştirdiğiniz bilinmeyen kaynaklar özelliğini kapatarak işlemi tamamlayın. (Bilinmeyen kaynaklar özelliğini uygulama yükledikten sonra kapatmanız güvenlik açısından önemlidir.)

Kırık Link Bildiriminde Bulun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Merhaba, Sitemiz masraflarını reklamlardan karşılayabilmektedir. Lütfen reklam engelleyicinizi kapatınız.