DövüşAksiyonOyun İndir

Knights Fight 2: Honor & Glory Apk İndir

0.9 Kilitsiz Sürüm Mod Apk

Şövalyeler Dövüşü 2. Sürümü ile sizlerle. Birçok harika özellikler barındıran Knights Fight 2: Honor & Glory apk oyunu ile arenada kıyasıya, amansız mücadelelere hazır mısın? Hemen indir! Gerçekçi grafiklerle eşsiz bir deneyim sunan oyun sizi eski çağlara götürmektedir. Şövalye Savaşları Başlasın!

Shadows Fight 2’yi sevdiyseniz Knights Fight 2: Honor & Glory oyununu kesinlikle seveceksiniz. Oyun şövalyeler arasındaki mücadeleyi konu almaktadır. İlk oyuna göre birçok geliştirilmiş özellik bulunan oyunda savaşlar diğer dövüş oyunlarına benzer şekilde gerçekleşmektedir. 1 vs 1 özelliğiyle gelen oyunda birebir olarak dövüşecek, karşınızdaki rakibin canını tüketmeye çalışacaksınız.

Kontrol olarak 3 buton yer alan oyunda sağ tarafta dövüş tuşları yer almakta, sol tarafta ise gezinme tuşları bulunmaktadır. Oyuncular dövüş sırasında akrobatik hareketler yapmak için iki tuşa aynı anda dokunması gerekmektedir.

Knights Fight 2: Honor & Glory’ de birbirinden güzel çok sayıda harita yer almaktadır. Çöl, orman, köy gibi geniş bir haritada dövüşler yapacak, birbirinden farklı özelliklerdeki düşmanlarla savaşacaksınız. Hem dövüşleri kazanarak ilerleyecek hem de ödül olarak eşya ve para elde edeceksiniz.

Shadow Fight 2 deki gibi şövalyenizi yükseltebilecek, daha güçlü hale getirip yüksek hp değerine ulaştırabileceksiniz. Kılıç ustanızın birçok ekipmanı bulunmaktadır. Bunlar, kılıç, kalkan, eldiven, zırh gibi ögelerdir. Kazandığınız dövüşlerden elde ettiğiniz paralarla bu ögelerin özelliklerinizi yükseltme imkânına sahipsiniz.

Çarpışma, savuşturma, karşı koyma gibi birçok özelliğin kullanıldığı dövüşlerde sakinliğinizi koruyup stratejiler geliştirmeniz gerekli. İlerledikçe zorlaşan dövüşlerde birçok faktörde geliştirme sağlamanız gerekmektedir.

Kılıç ustanızın özelliklerini yükseltebildiğiniz gibi aynı zamanda oyunda ilerledikçe karakterinize özel saldırılar ekleme imkânlarına sahip olabilirsiniz.

Knights Fight 2: Honor & Glory Oyunundan Görüntüler

knights fight 2 android apk indir
tam sürüm oyun apk indir kilitsiz mod
knights fight 2 indir
şövalyelerin savaşı 2
knights fight 2 mod apk indir
şovalye savaşları 2 dövüş oyunu uygulaması
Tür Dövüş
Boyut 677 MB
Mod Özellikleri Kilitler Açık
En son sürüm 0.9
Gerekli Android Sürümü Android 5.0 ve üzeri

Knights Fight 2: Honor & Glory Apk İndir

indirme liki

Apk İndir

Knights Fight 2: Honor & Glory Apk Kurulumu

İndirdiğiniz dosyayı açmadan önce telefonunuzu bilinmeyen kaynaklardan dosya kurulum seçeneğini etkinleştirmeniz gerekir. Ayarlar –  Güvenlik-  Bilinmeyen Kaynaklar kısmını aktif edin. Sonrasında indirdiğiniz dosyaya tıklayıp kurun. Son olarak tekrar Ayarlar – Güvenlik – Bilinmeyen Kaynaklar a girip etkinleştirdiğiniz bilinmeyen kaynaklar özelliğini kapatarak işlemi tamamlayın. (Bilinmeyen kaynaklar özelliğini uygulama yükledikten sonra kapatmanız güvenlik açısından önemlidir.)

Kırık Link Bildiriminde Bulun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Merhaba, Sitemiz masraflarını reklamlardan karşılayabilmektedir. Lütfen reklam engelleyicinizi kapatınız.