AksiyonÇocukOyun HileleriOyun İndir

Konuşan Tom Tatlı Koşu Apk indir

My Talking Tom Candy Run Sınırsız Para Hileli 1.4.5.259

Benim Konuşan Tom‘ um Tatlı Koşu apk indirerek şeker hırsızlarını yakalayıp onlardan kaybolan şekerleri geri kazanmaya hazır mısın?

Konuşan kedi tom macerası yeni sürümüyle devam ediyor. Sevdiğin karakterlerden birisini seç ve oyuna başla. Akçeler, güçlendiriciler ve daha birçok kazanabileceğin envanteri, şekerleri topla.

konuşan tom tatlı koşu mod apk indir
Benim konuşan tom’ um tatlı koşu mod apk indir 724indir hileli para

Konuşan Kedi Tomda, koşucu olmak yerine (Subway Surfer ve Temple Run’da olduğu gibi), şeker hırsızları için bir avcı olacaksınız. Kovalamaca sırasında, hırsız kaçarken her yere rastgele şeker düşürür sonrasında düşen şekerleri mümkün olduğunca çok toplamak için ustaca hareket etmeniz gerekir. Ayrıca, ek ödüller toplamak ve engellerden kaçınmak için atlama düğmesine iki kez dokunarak karakteri daha yükseğe sıçrayacak şekilde kontrol edebilirsiniz.

konuşan tom tatlı koşu mod apk indir
my talking tom tatlı koşu mod apk indir 724indir şeker koşusu Candy Run

Gittikçe zorlaşan engellerle dolu seviyelerde eğlenerek koş, zıpla ve kayarak ilerle. Konuşan tom karakterinin ve arkadaşlarının özel yeteneklerini etkinleştirerek oyunu daha keyifli hale getir.

Yeteneklerini en üst seviyeye getirmek senin elinde. Karakterlerde yükseltme yaparak daha çok özellik kazan. Bu macerada arkadaşlarından da yardım alabilirsin böylece oyunu kolaylıkla zorlanmadan oynayabilirsin. Tekboynuz, Ejderha, Gülen Yüz, ve Mutlu Bulut senin yanında.

Kaybettiğin şekerleri kazanıp, geri alıp sonrasında daha çok şeker kazanmak için şeker dükkanlarını yükselt.

Özet

Konuşan Tom Candy Run yüksek kalitede 2D grafiklere sahiptir. Oyun sevimli bir karikatür tarzında tasarlanmıştır. Özellikle karakter, oyuncuyu mutlu etmek için şeker emmek ve dans etmek gibi komik eylemler gösterecektir. Dahası, eğlenceli müziklerle kovalamaca daha keyifli bir hale gelmiştir. 2D grafikler sayesinde Talking Tom Candy Run, 5.0 veya daha yeni bir sürümü çalıştıran çoğu Android cihazında sorunsuz bir şekilde çalışabilir.

Tür Aksiyon
Boyut 44MB
Mod Özellikleri Kilitsiz, Sınırsız Para
En son sürüm 1.4.5.259
Gerekli Android Sürümü Android 4.4 ve üstü

Konuşan Tom’ um Tatlı Koşu APK Mod İndir

indirme liki
Konuşan Tom Tatlı Koşu Kurulum

İndirdiğiniz dosyayı açmadan önce telefonunuzu bilinmeyen kaynaklardan dosya kurulum seçeneğini etkinleştirmeniz gerekir. Ayarlar –  Güvenlik-  Bilinmeyen Kaynaklar kısmını aktif edin. Sonrasında indirdiğiniz dosyaya tıklayıp kurun. Son olarak tekrar Ayarlar – Güvenlik – Bilinmeyen Kaynaklar a girip etkinleştirdiğiniz bilinmeyen kaynaklar özelliğini kapatarak işlemi tamamlayın. (Bilinmeyen kaynaklar özelliğini uygulama yükledikten sonra kapatmanız güvenlik açısından önemlidir.)

Kırık Link Bildiriminde Bulun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Merhaba, Sitemiz masraflarını reklamlardan karşılayabilmektedir. Lütfen reklam engelleyicinizi kapatınız.