Oyun HileleriOyun İndirSavaş

Last Shelter Survival Hile Apk

Oyun İpuçları ve Taktikleri Auto Shield Lucky Patcher Emülatör

Last Shelter Survival Hile apk indirdiğinizde mobil platformlar üzerinde stratejik tarzda bir oyun ile karşılaşırsınız. Mobil platformlara göre tasarlanan bu oyunda strateji ve savaş tarzı oyunları sevenler oldukça eğlenebilir. Stratejik stilde tasarlanmış oyunlardan hoşlanan kişiler için ideal ve eğlenceli bir oyundur. Bu oyun içerisinde kendi stilinize göre bir krallık oluşturabilir, düzenleyebilir ve doğru hamleler ve savaş taktikleri ile güçlendirebilirsiniz. Last Shelter Survival Hile moduyla tüm envanterler sizin olacak.

Bununla beraber oyun içerisinde oyunculara verilen ipuçları da oyunu farklı bir ivmeye döndürür. Ayrıca oyun içerisinde olan savaşçılarınızı çoğaltabilir ve size yapılmış olan saldırı girişimlerine güçlü şekilde karşılık verebilirsiniz. Oyunda sizin için verilmiş olan savaş aletlerini ayrıca modifiye etme şansınız da vardır. Yine bu oyunda emulator-emülatör gibi terimler de karşınıza çıkar.

Oyunun Özellikleri

Last Shelter Survival isimli bu oyunun özellikleri, oyunun hileli sürümünde daha farklıdır. Genelde de oyunun hileli sürümü tercih edilmektedir. Bu hileli sürüm içerisinde auto shield gibi bazı oyuna ait terimler de karşınıza çıkar. Ayrıca oyunun hileli olan sürümü içerisinde toplamda 10 tane satın alma ve 3 tane ise aylık kart mevcuttur. Haricinde 5 tane item ve 5 tane ise hızlanma ile ekstra günlük hediyeler yer alır. Bunlar dışında oyunun normalde 245.05 MB kadar olduğunu ama hileli sürümünün 215 MB olarak sunulduğunu söyleyebiliriz. Bu oyun, tamamen ücretsiz şekilde indirmenize imkân verir. Ayrıca root da gerekli değildir. Uygulama içerisinde satın alma söz konusu olmadığına göre bu oyun tamamıyla ücretsiz şekilde oynanabilir, diyebiliriz.

Last Shelter Survival APK hile MOD oyun taktikleri auto shield emulator
Last Shelter Survival APK hile MOD oyun taktikleri auto shield emulator

Last Shelter Survival Oyun İçeriği

Last Shelter Survival oyun içeriği, aslında tarihsel bir etkileşim gücüne dayanır. Bu oyuna, tarihsel gözle baktığımızda; öncelikle tarih boyunca yaşamış insanların hep savaştıklarını görürüz. İnsanlar bazen doğa ile savaşmıştır ve bazen farklı canlılarla ya da kendi türleri ile savaşmıştır. İşte insanlığın bu savaşçı yönüne sahneler sunan farklı bir tasarımdır bu oyun…

İnsanlığın geleceği ile ilgili stratejiler kurarak hareket ettiğiniz bu oyunda farklı teoriler ortaya çıkar. Zombiler ya da Survival savaşı veya lucky patcher gibi farklı oyun terimleri karşınıza çıkar. Kanlı bir savaş meydanı sahnelenir ve bu oyun için IM30 Tecnology Limited yeniden bir güncelleme yapmış ve bu son sürümünü karşınıza çıkarmıştır.

Last Shelter Survival Hile Apk Mod İndir

indirme liki

Last Shelter Survival Hile APK

Kırık Link Bildiriminde Bulun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Merhaba, Sitemiz masraflarını reklamlardan karşılayabilmektedir. Lütfen reklam engelleyicinizi kapatınız.