AksiyonMaceraOyun HileleriOyun İndir

LegendArya Hileli Apk İndir

LegendArya hileli apk ile kendinizi koruyup hayatta kalmanın yollarını arayıp, aynı zamanda düşmanları yok etmek için elinizden geleni yapmanız gereken bir oyun. Düşmanları yok ederek ilerlemeye çalışacağınız oyunda kendinizi akıllıca konumlandırmalı ve ilerlemelisiniz. Zombilerin bulunduğu şehirde karşınıza çıkacak zombileri avlamalısınız. Unutmayın bazı zombiler cephanenizi zorlayacaktır. Gelişmiş silahlarla donatılmış bir karakteri yönlendireceksiniz. Aksiyon dolu harika 3D grafiklerle donatılmış oyunda tüm bölümleri geçip yolun sonuna ulaşabilecek misin?

LegendArya MOD Apk Hileli

LegendArya hileli olarak gelmektedir. Oyundaki komboları kolaylıkla yapabilmeniz için güçlendiricileri satın alabilmenizi sağlayacak şekilde oyunda silahları alabileceksiniz. LegendArya para hileli olarak oynamanız bölümlerde ilerlemenizi kolaylaştıracaktır.

LegendArya Görüntüler

LegendArya Apk Bilgiler

Versiyon: 1.2

Boyut: 95 MB

Tür: Aksiyon

Gerekli Android Sürümü: Android 5.0 ve üzeri

Google Play: >>>

LegendArya Hileli Apk İndir

indirme liki
LegendArya Hilei Apk Nasıl Kurulur / Kurulum

İndirdiğiniz dosyayı açmadan önce telefonunuzu bilinmeyen kaynaklardan dosya kurulum seçeneğini etkinleştirmeniz gerekir. Ayarlar –  Güvenlik-  Bilinmeyen Kaynaklar kısmını aktif edin. Sonrasında indirdiğiniz dosyaya tıklayıp kurun. Son olarak tekrar Ayarlar – Güvenlik – Bilinmeyen Kaynaklar a girip etkinleştirdiğiniz bilinmeyen kaynaklar özelliğini kapatarak işlemi tamamlayın. (Bilinmeyen kaynaklar özelliğini uygulama yükledikten sonra kapatmanız güvenlik açısından önemlidir.)

*Oyun hakkındaki görüşlerinizi, değerli yorumlarınızı bekliyoruz.

Kırık Link Bildiriminde Bulun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Merhaba, Sitemiz masraflarını reklamlardan karşılayabilmektedir. Lütfen reklam engelleyicinizi kapatınız.