SimülasyonOyun İndirStrateji

Lily’s Garden APK indir

Sınırsız Para/Coin Hileli Sınırsız Can Mod Sürüm v1.71.1

Lily’s Garden APK oynarken önünüzdeki zor görevler oldukça az mı kazandırıyor? Artık değil. Çünkü size Lily’s Garden Game oynarken istediğiniz her şeyi sınırsız olarak satın alabileceğiniz sınırsız para hilesini indirme imkanı veriyoruz.

Lily’s Garden APK son zamanlarda oldukça popüler hale geldi. Oyun geliştiricileri de bunun farkına vararak oyunu zenginleştirdiler. Oyun temel olarak bir arsa üzerinde geliştirme yapmaya dayanıyor.

Yapboz, bulmaca tarzı güzel oyunda villa bakımı yapabiliyor, oyunun arkasındaki hikayenin tadını çıkartabiliyorsunuz. Oyun hikayesine gelince Lily, erkek arkadaşından ayrıldıktan sonra başına gelmedik felaket kalmayan şanssız bir genç kızdır. Büyük annesi öldüğünde onun büyük konağı ve bahçesi ona miras kalmıştır. Ancak onu zor bir görev beklemektedir. Bir ay içerisinde her yeri temizlemezse vasiyetname geçersiz olacaktır.

Oyun Hakkında ve Oynanış

Konağı düzeltmek için bulmacalar ile görevleri tamamlayın. Renkleri eşleştirin, kazıma araçlarına karşılık gelen satır ve sütunları silin. Daha büyük patlamalar elde etmek için roketler oluşturun. Daha sonra üç seçenekten birisini seçerek görevleri tamamlayın. Bir çeşme yapmak veya arılar için bir bal peteği oluşturmak iyi bir fikir olabilir.

Senaryo tam olarak böyle devam edecek. Her şeyi yavaş yavaş onardıkça ve yeniledikçe aldığınız görevlerin zorluk seviyesi de artacak. Tuğlalar görevler ilerledikçe daha da uzaklaşacak. Onlara ulaşmak için iyi bir strateji geliştirmeniz gerekiyor.

Bunun yanı sıra Lily’s Garden aynı zamanda bir tasarım oyunu. Posta kutuları, bahçe mobilyaları, saksılar, çeşmeler hatta evin içindeki çiçekler gibi en küçük detayı dahi yeni tasarlama imkanına sahipsiniz.

Lily’s Garden Game Apk Limitsiz Para – Limitsiz Can Hilesi Modu Özellikleri

Size sunmuş olduğumuz Lily’s Garden Game Apk Limitsiz para – limitsiz can Hilesi Modunda bulunan özellikler ile birlikte oyun içerisinde limitsiz para-can sahibi olabilirsiniz. Bu sayede dilediğiniz gibi evinizi dekore edebilir, bahçenizi dizayn edebilirsiniz. 2023 yılında çıkartılmış olan son sürüm ile uyumludur.

Tür Simülasyon, Strateji, Puzzle
Boyut 104MB
Mod Özellikleri Sınırsız Can-Para
En Son Sürüm 1.69.0
Gerekli Android Sürümü Android 5.0

Lily’s Garden Apk Mod İndir

indirme liki

Lily’s Garden APK

Lily’s Garden Game Apk Sınırsız Para – Sınırsız Hilesi Modu Kurulumu

İndirdiğiniz dosyayı açmadan önce telefonunuzu bilinmeyen kaynaklardan dosya kurulum seçeneğini etkinleştirmeniz gerekir. Ayarlar – Güvenlik- Bilinmeyen Kaynaklar kısmını aktif edin. Sonrasında indirdiğiniz dosyaya tıklayıp kurun. Son olarak tekrar Ayarlar – Güvenlik – Bilinmeyen Kaynaklar a girip etkinleştirdiğiniz bilinmeyen kaynaklar özelliğini kapatarak işlemi tamamlayın. (Bilinmeyen kaynaklar özelliğini uygulama yükledikten sonra kapatmanız güvenlik açısından önemlidir.)

 

Kırık Link Bildiriminde Bulun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Merhaba, Sitemiz masraflarını reklamlardan karşılayabilmektedir. Lütfen reklam engelleyicinizi kapatınız.