Oyun HileleriAksiyonMaceraOyun İndir

Little Big Snake Apk İndir

VIP Hileli Sürüm Elmas Gem V2.6.13

Keyifli bir mücadeleye hazır mısın? Seçtiğin yılanla önüne gelen yiyecekleri topla kendi yılanını geliştir ve büyüt sonrasında rakiplerini yok ederek en iyi Little Big Snake sen ol. Hemen apk indir.

Oyun Özellikleri

Tür Aksiyon
Boyut 60M
Mod Özelliği VIP Kilitsiz
Versiyon 2.6.13
Gerekli Android Sürümü Android 4.1

Oyun Hakkında

Çukurdaki en büyük yılan olmak ister misin? Rakiplerine meydan oku. Rakiplerini kendine çarptırarak devre dışı bırak. Rakiplerini yok ettikten sonra topladıkları yiyecekleri ele geçir. Sadece yiyecekte değil anahtar ve diğer eşyaları toplayıp kilidini aç yeni görevlere yelken aç

Little Big Snake MOD apk indir
Little Big Snake MOD apk indir

Oyunda oyuncular olarak hayatta kalmak için kıyasıya bir rekabet içerisinde kendini bulacaksın. Diğer yılanların saldırısından kendini korumanız gerekmektedir.

Dikkat etmeniz gereken diğer yılana dokunmamak. Oyunda bazı taktiklerle daha rahat olarak rakiplerinizi eleyebilirsiniz. En kolay yol, rakibinizi tuzağa düşürmek ve kendini öldürmesini beklemek için yılanınızı bir daire içinde hareket ettirmektir.

Little Big Snake Android Apk indir
Little Big Snake Android Apk indir

Küçük Büyük Yılan kilidini açmak için yüzlerce farklı yılan koleksiyonundan dilediğini seç. Her yılan, görünüm ve renk açısından benzersiz bir şekilde tasarlanmıştır ayrıca farklı sınıflarda yılanlarda bulunmaktadır. Bunlar Yaygın, Nadir, Destansı ve Efsanevi’dir. Özellikle, Efsanevi en nadir ve en pahalı olanıdır.

Grafikler olarak ele aldığımızda oyunda 3D grafikle gayet güzel grafiklere sahip bir oyundur. Sizi hayal kırıklığına uğratmayacak grafiklere sahip.

Little Big Snake MOD apk indir
Little Big Snake MOD apk indir

Oyunda tek kişilik yada online olmak üzere 2 seçenek bulunmaktadır. Dilerseniz tek kişilik olarak oynayıp sistemdeki diğer yılanlarla yarışabilir yada gerçek kişilerle rekabet içerisinde bir maceraya katılabilirsiniz.

Her maçtan sonra size verilen bir anahtar olacaktır. 10 anahtar elde ettiğinizde bir sandık açabileceksiniz. Ayrıca VIP hesabınız varsa sandığı açtığınızda 2 kat ödül kazanabilirsiniz. Size sunduğumuz Little Big Snake Mod Apk VIP kilidi olmadan oynayacağınız için rahatça 2 kat ödül kazanacaksınız. Keyifli oyunlar dileriz

Little Big Snake Mod Apk Özellikleri

VIP Hesabına bağlı olarak aşağıdaki avantajlara sahip olacaksınız

  • Arkadaşlarınızla yazışabilirsiniz.
  • Reklam izlemek zorunda kalmazsınız.
  • Sandık açarken çifte ödül verilir.
  • Her turdan sonra anahtar kazanma imkânına sahipsiniz
  • Yeni temalar açıktır.

Little Big Snake MOD Apk İndir

indirme liki

Dosyayı İndir

Little Big Snake Kurulumu

İndirdiğiniz dosyayı açmadan önce telefonunuzu bilinmeyen kaynaklardan dosya kurulum seçeneğini etkinleştirmeniz gerekir. Ayarlar –  Güvenlik-  Bilinmeyen Kaynaklar kısmını aktif edin. Sonrasında indirdiğiniz dosyaya tıklayıp kurun. Son olarak tekrar Ayarlar – Güvenlik – Bilinmeyen Kaynaklar a girip etkinleştirdiğiniz bilinmeyen kaynaklar özelliğini kapatarak işlemi tamamlayın. (Bilinmeyen kaynaklar özelliğini uygulama yükledikten sonra kapatmanız güvenlik açısından önemlidir.)

 

Kırık Link Bildiriminde Bulun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Merhaba, Sitemiz masraflarını reklamlardan karşılayabilmektedir. Lütfen reklam engelleyicinizi kapatınız.