DövüşAksiyonOyun HileleriOyun İndir

Mafia City Apk

Mafia The City of Lost Heaven Altın Gold ve Para Hileli Mod v1.5.1 2022

Mafia City APK, altın gold hilesi ve para hilesi ile çok daha eğlenceli. 2023 yılında hala aktif bir şekilde oynanan oyun, mafia the city of lost heaven olarak da fazlasıyla ilgi görüyor. Mod özellikleri sayesinde dilediğiniz her şeye sahip olabilirsiniz.

Mafia City oyununda mafyaların hakip olduğu bir şehirde, kendi çetenizi kurarak geliştirmeniz gerekiyor. Bölgenizi büyütebilmek için çetenizi geliştirmeli, çeşitli cephane ögeleri alarak; düşmanlarınızdan çok daha güçlü olmanız gerekiyor. Bu cephane ögeleri, çetenizi geliştirmek için gerekli olan yetenekler ve diğer tüm unsurlar; altınla sağlanmakta.

Dolayısıyla altın ihtiyacınız sürekli olacaktır. Markette gerçek para ile alabileceğiniz gold / altın, bizim sizlere sunduğumuz APK dosyasında tamamen ücretsizdir. Yani, sizlere verdiğiniz Mafia City hileli APK dosyasını indirerek, sınırsız altına sahip olabilirsiniz.

mafia the city of lost heaven
mafia the city of lost heaven ipuçları

Bütün oyuncuları tek bir şehirde buluşturan bu oyun, anlık olarak sohbet edebileceğiniz özelliklere de sahip. Diğer oyuncularla sürekli iletişim ve etkileşim halinde olabilirsiniz.

Mafia City Altın Gold Hileli APK ve İpuçları

Mafia City hileli oynamak isteyen kullanıcılar; genellikle altın – gold hilesi kullanmayı amaçlamaktadır. Sizlere vereceğimiz ipuçları sayesinde kurulumu kolaylıkla yapabilir, mod özelliklerine 2023 sürümüyle başlayabilirsiniz. Altın gold hilesi – para hilesi, şehrinizin olabildiğince gelişmesini sağlarken, çetenizin olabildiğince güçlenerek rakiplerinize meydan okumasını sağlayacaktır.

altın gold hilesi - para hilesi mod apk
altın gold hilesi – para hilesi mod mafia city apk

Mafia City Apk Oyun İçi Görüntü

Oyun içi görüntüyü izleyerek; oyunun akışı ve özellikleri ile ilgili detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Mafia City APK Gold Altın ve Para Hileli İndir

Mafia city apk indirmek için; aşağıda yer alan bağlantıya tıklayabilirsiniz. İndirme işlemi tamamlandıktan sonra, eski oyunu silerek yeni dosyanın kurulumunu yapın. Oyuna giriş yaptıktan sonra, Google Play Store hesabınızı bağlamadan önce, altınlarınızın hesabınıza yansımasını bekleyin. Altınlarınız hesabınıza yansıdıktan sonra, dilediğiniz hesap ile senkronizasyon yapabilirsiniz. Mafia city gold apk , hileli olarak sunulmaktadır. Kullanabilmek için eski uygulamayı silmeniz; indirdiğiniz dosyanın kurulumunu yapmanız gerekmektedir. Kurulum sonrasında altınlarınız hesabınıza otomatik olarak yansıyacaktır.

indirme liki

Mafia City APK

Editörün Önerisi

Hileli oyunları oynamayı seviyorsanız; çanak ve çip hileli 101 Okey Plus APK başlıklı hileli oyunumuz da ilginizi çekebilir.

Kırık Link Bildiriminde Bulun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Merhaba, Sitemiz masraflarını reklamlardan karşılayabilmektedir. Lütfen reklam engelleyicinizi kapatınız.