StratejiOyun İndirSavaş

Magic Rush Heroes Apk indir

Oyun Taktikleri ve Yardım Dosyası Hile İndir 2022 v1.1.276

Magic rush Heroes APK RPG/Strateji türündeki oyunlardan biridir. Clash of clans, Star Craft vb. popüler oyunları seviyorsanız bu taktiksel rol yapma oyununu da mutlaka denemelisiniz. Elex tarafından RPG, RTS ve kule savunma birleşimiyle ortaya çıkarılan oyun daha fazla oyuncuya günden güne artarak ulaşmaktadır. Birçok farklı kontrol mekanizmasını bir arada sunan oyunda silah geliştirme, ekipman geliştirme ve tablet geliştirme seçenekleriyle oyunda daha güçlü atak ya da daha güçlü savunma yapmanıza olanak sağlamaktadır. PvP modunda dünyadaki diğer oyuncularla farklı görevlere katılabilir, ödüller elde edebilirsiniz.

‘’Şehrini oluştur, Teknolojini Geliştir’’

Şehir kurup, son teknolojiye ulaştıktan sonra kaynaklarını genişletmek için düşman ordularına karşı mücadeleye başla. Dünyadaki milyonlarca oyuncuyla ittifak oluşturup, savaşı kazanmayı daha kolay hâle getir.

‘’Kule Savunması’’

Çeşitli kahramanlardan dilediğini seç, onlarca haritada kule savunmasında başarılar elde etmek için heyecan dolu savaşlarda yerini al.

Magic Rush Heroes Taktikler

Karakterlere göz attığımızda ise Nişancı, Büyücü, Tank, Destek ve Canoon karakterlerine yer verilen oyunda her birinin farklı stratejik özellikleri bulunmaktadır. Otomatik saldırı özelliğinin de yer aldığı oyunda kahramanınızın saldırı becerilerini kendisinin de kullanabilmesini sağlayabilir,  yeterli puana ulaşıp özel becerilerin açılmasıyla oyunu daha keyifli hale getirebilirsiniz. Oyundaki hangi karakterin ne kadar saldırı ve dayanıklılık gücünün bulunduğunu göz atmanız oyunun öncesinde karar verme açısından önem taşımaktadır. Karakterinizin gücünü arttıracak yükseltmeleri de mutlaka yapmalısınız. Yardım, Help klasörü apk dosyası içindedir. Sınırsız elmas hileli.

Magic Rush Heroes Oyundan Görüntüler

League Of Legends benzeri grafikleriyle ön plana çıkan oyunun 2D grafik tasarımının bulunmaktadır.

magic rush heroes indir apk    magic rush heroes apk indir    magic rush heroes apk

Magic Rush Heroes Tanıtım Videosu

Magic Rush Heroes Kurulum Açıklaması

İndirdiğiniz dosyayı açmadan önce telefonunuzu bilinmeyen kaynaklardan dosya kurulum seçeneğini etkinleştirmeniz gerekir. Ayarlar –  Güvenlik-  Bilinmeyen Kaynaklar kısmını aktif edin. Sonrasında indirdiğiniz dosyaya tıklayıp kurun. Son olarak tekrar Ayarlar – Güvenlik – Bilinmeyen Kaynaklar a girip etkinleştirdiğiniz bilinmeyen kaynaklar özelliğini kapatarak işlemi tamamlayın. (Bilinmeyen kaynaklar özelliğini uygulama yükledikten sonra kapatmanız telefonunuzun güvenliği açısından önemlidir.)

Magic Rush Heroes Apk İndir

Magic Rush Heroes apk online oynanan bir oyun olduğu için Magic Rush Heroes mod apk hileli sürümü yoktur.

indirme liki
Kırık Link Bildiriminde Bulun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Merhaba, Sitemiz masraflarını reklamlardan karşılayabilmektedir. Lütfen reklam engelleyicinizi kapatınız.