ÇocukOyun HileleriOyun İndir

Magic Tiles 3 Apk

Sınırsız Para ve Can Hileli - Unlimited Money & Lives Mod Sürüm 7.067.008

Magic Tiles 3 APK sınırsız para sınırsız can modunu indirerek bir piyano satın almadan şarkılarınızı dilediğiniz gibi çalabilirsiniz. Üstelik oldukça ilginç bir çok mod ve zorluk seviyesinde dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

Magic Tiles 3 Hakkında

Vietnamlı genç yetenek Amanotes tarafından sağlanmakta olan oyun dünya çapında 80 milyon oyuncunun severek oynadığı bir oyun haline gelmiştir. Sloganı “herkes için müzik” olan oyun müzik severlere zorluk seviyesi zor şarkıları dahi gerçek bir sanatçı gibi çalmayı vaat ediyor.

En Sevdiğiniz Şarkıları Kendiniz Çalın

Önceki iki sürümüne nazaran yeni arayüz ve özellikleri olan oyunu oynamak için tek yapmanız gereken parmaklarınızı ekranınıza gelen siyah piano tiles üzerinde kaydırmak. Siyah tuşlara her bastığınızda müziğin sesi içinize işleyecek ve zamanla daha usta hale geleceksiniz. Bu oyundan da öte bir mücadele. Çünkü siyah tuşu kaçırdığınızda veya beyaz bir tuşa bastığınızda şarkınız hemen sona erecek. Her bölüm geçtiğinizde şarkının hızı artarak ilerlediğin el-göz koordinasyonunuzu ve reflekslerinizi geliştirmeye katkıda bulunacak.

Sadece Piyano İle Sınırlı Değil

Magic Tiles 3, Facebook ile giriş yapma ve başarılarınızı arkadaşlarınız ile paylaşma imkanı da sağlıyor. Sadece piyano ile değil trompet ve davulda dahil olmak üzere bir çok farklı müzik enstrümanını çalabilirsiniz. Sürekli güncel olan oyunda keşfetmeniz için 200 şarkı bulunmaktadır. Ayrıca uygulama sürekli güncellenmektedir. Eğer Richard Clayderman veya Riyuma gibi çalmak istiyorsanız bu oyun tam size göre.

Yeteneğinizi Diğer Oyunculara Karşı Sınayın

Müzik yeteneğinizi dünyanın dört bir tarafından oyunculara karşı mücadele edeceğiniz savaş modunda sınayabilir, arkadaşlarınıza bu konuda meydan okuyabilirsiniz. Haftalık turnuvalar bir çok ödül ile sizleri bekliyor.

Magic Tiles 3 APK Sınırsız Can – Sınırsız Para Özellikleri

Size sunmuş olduğumuz sınırsız can ve sınırsız para özellikleri ile bölümlerin kilidini rahatlıkla açabilir sınırlamalara takılmadan oyunun keyfini çıkarabilirsiniz.

Tür Müzik, Eğlence
Boyut 71MB
Mod Özellikleri Sınırsız Para – Sınırsız Can
En Son Sürüm 7.065.005
Gerekli Android Özellikleri Android 4.1

Magic Tiles 3 Apk Mod İndir

indirme liki

Magic Tiles 3 APK

Magic Tiles 3 Sınırsız Para Modu Apk Kurulum

İndirdiğiniz dosyayı açmadan önce telefonunuzu bilinmeyen kaynaklardan dosya kurulum seçeneğini etkinleştirmeniz gerekir. Ayarlar –  Güvenlik-  Bilinmeyen Kaynaklar kısmını aktif edin. Sonrasında indirdiğiniz dosyaya tıklayıp kurun. Son olarak tekrar Ayarlar – Güvenlik – Bilinmeyen Kaynaklar a girip etkinleştirdiğiniz bilinmeyen kaynaklar özelliğini kapatarak işlemi tamamlayın. (Bilinmeyen kaynaklar özelliğini uygulama yükledikten sonra kapatmanız güvenlik açısından önemlidir.)

Kırık Link Bildiriminde Bulun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Merhaba, Sitemiz masraflarını reklamlardan karşılayabilmektedir. Lütfen reklam engelleyicinizi kapatınız.