Mobil Uygulama İndir

Minecraft Apk İndir 2023

Minecraft Apk, dünya çapında en fazla dikkat çeken ve oynanan oyunlar arasında yer alır. Macera ve hayatta kalma temalı olan Minecraft oyunu, güncelleştirilmeye devam eden bir uygulamadır. Türkiye’de oynanması yasak olan Minecraft oyunu dünya çapında fazlaca ilgi görmektedir. Android platformunda ilgi gören popüler oyunlardandır. Minecraft Apk oyununun amacı, oyun içerisinde oluşturulan küplerden bir alan yaratmak, dünya içindeki karakterinizle bu alanda bir yaşam alanı inşa etmek, yeni bölgeleri keşfetmek ve düşmanlarınıza karşı üstün gelmek hedeflenmektedir. Minecraft v1.18.10.20 BETA sürümü olarak kullanıma sunulmuştur. Minecraft Apk son sürüm ise v1.18.0.27 BETA olarak kullanılmaktadır.

Güncel sürümde bloklar için birçok yeniliğe ve hata düzenlemelerine yer verilmiştir. Bunun yanı sıra yeni komutlar da eklenmiştir. Bazı hareketler özelinde görsel değişiklikler de yapılmıştır. Grafikleri 3D teknolojisinde olup ses kalitesi iyi bir seviyededir. Oyunda kontroller çift parmak ile sağlanmaktadır. Köylüler, yüzlerce küp / blok, tehlikeli canavarlar, farklı ekipmanlar ve dahası oyuncuları bekleyen görevlerdir. Minecraft aplikasyonunda Türkçe dil desteği de mevcuttur.

Minecraft Apk İndir 2023

indirme liki

Minecraft Apk İndir 2023
Minecraft Apk İndir 2023

Minecraft Apk Mod, geliştirilmeye başlandığından beri birçok kez sürüm güncellemesi geçirmiştir. Minecraft sürümlerinde en fazla kullanılan sürüm, Minecraft 1.7 10 indir apk ile kullanıcılar tarafından tercih edilmektedir. Minecraft oyununun tüm versiyonlarını son sürüm ve tam sürüm (full, demosuz) olarak indirmek ve kullanmak mümkündür. Demo ve full sürümlerini indirmek oldukça güvenlidir. Virüs kontrolünden geçirilen Minecraft apk ücretsiz indir seçeneğinden yararlanabilirsiniz. Minecraft apk indir avantajı ile virüssüz ve güvenli bir şekilde Windows, Android, iOS ve Mac işletim sistemlerine ait cihazlarda Minecraft oyunu kullanılabilmektedir.

Minecraft Apk Mod Nedir?

Minecraft Apk Mod, Windows XP/Vista/7/8/10/11 ve Mac OS tabanlı bilgisayarlar için, Android (APK) ve iOS (iPhone, iPad) tabanlı akıllı cihazlar için kullanılan bir oyun uygulamasıdır. PC (bilgisayar) ile demo olarak oynamayı tercih etmeyen ve Android destekli kısıtlı APK (Minecraft PE) sürümünden sıkılanlar için full (tam sürüm) Minecraft versiyonları bulunmaktadır. Üstelik tamamen ücretsiz bir şekilde kullanıma sunulmaktadır. Bütün işletim sistemleri dahil olmak üzere bugüne kadar geliştirilen ve yayınlanan tüm sürümler bulunmaktadır. Minecraft Apk Mod ile reklamsız, sorunsuz indirilebilen sürümler kullanılmaktadır. Dosyayı indirmek için yoğun reklamlar olan file upload sürümler, bulunmamaktadır.

Minecraft oyununun 5 adet modu bulunmaktadır.

Survival (Hayatta Kalma)

Minecraft’ın en fazla oynanan ve en beğenilen oyun modları arasında ilk sırada Survival denilen “Hayatta Kalma” modu bulunmaktadır. Bu oyun modunda oyuncuların ilk amacı, hayatta kalmaya çalışmaktır. Oyuncular, oyun içerisinde hayatta kalmak için çeşitli kaynakları toplar, kendini korumak için yeni yapılar inşa eder ve tehlikeli yaratıklarla savaşarak kademe kademe ilerlemektedir.

Minecraft oyununda eğer oyuncu yaratıcı modunda ise /gamemode 0 yazarak hayatta kalma moduna geçebilmektedir. Fakat bu komut Minecraft’ın 1.14 sürümünde değişikliğe gitmiştir. Dolayısıyla oyuncu, oyunun 1.14 sürümünde ya da 1.14’ün bir üst sürümlerinde oynuyorsa, /gamemode 0 yerine /gamemode survival yazarak ilerlemelidir.

Hardcore (Zorlayıcı)

Bu modda, normal hayatta kalma kuralları dikkate alınır. Hardcore modunda eğer oyuncular herhangi bir şekilde ölürse yeniden doğamaz, sadece dünyayı izleyebilir ya da yok edebilir. Ancak oyuncular oyunu yerel ağda paylaşarak hileleri serbest hale getirirse /gamemode survival komutu ile yeniden doğabilmektedir. Dünyayı oluştururken oyuncuların hileleri açma, bonus sandık alma gibi kuvvetleri bulunmamaktadır. Sadece yerel ağ söz konusu olduğunda bunları yapabilmektedir.

Creative (Yaratıcı)

Oyuncular oyundaki her türlü malzemeyi kullanabilmektedir. Ancak bariyer, komut bloğu, boşluk bloğu gibi blokları sadece kod ile alıp kullanabilmektedir. Yaratıcı mod kademesinde oyuncular uçabilmekte ve Katman kayası dahil her türlü bloğu anında kırabilmektedir.

Adventure (Macera)

Macera modunda tıpkı hayatta kalma modundaki gibi can ve açlık barları bulunmaktadır. Oyuncular bir oyuna macera modunda başlayamamaktadır. /gamemode adventure komutları ile macera moduna geçilebilmektedir. Macera haritası yaparken adventure modu oyuncular için avantajlı olabilir. Oyuncular macera modunda iken hiçbir bloğu kıramamaktadır. Ancak sandıklar, kızıl taş etkenleri ve eşya çerçeveleri ile etkileşim kurabilmektedir.

Spectator (İzleyici)

Minecraft v1.8 güncellemesi ile eklenen bir oyun modudur. Oyuncu dünya ile etkileşim halinde değildir. Bu modda olan oyuncu sürekli uçarak olayları izleyebilir. İzleyici moduna /gamemode spectator komutu ile geçiş yapılabilir.

Kırık Link Bildiriminde Bulun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Merhaba, Sitemiz masraflarını reklamlardan karşılayabilmektedir. Lütfen reklam engelleyicinizi kapatınız.