MaceraAksiyonOyun HileleriOyun İndir

Mini World Apk

Block Art Para Hileli Mod Oyna İndir Sürüm 0.44.2

Mini World apk “indir” seçenekleri üzerinden cihazlarınıza ücretsiz şekilde kurulabilen bir oyundur. Mini World, aslında anlamı gibi minik bir dünyanın kapılarını açar. Bu dünya içerisinde aslında hayalinizde olan bir dünyayı yaratır ve meydana getirirsiniz. Bu dünyayı yaratırken ise oyunu oyna seçeneği ile start alır ve keşif ile macera dolu bir yolculuğa çıkarsınız. Bu dünyayı yaratma konusunda 3D oyun özelliklerinden faydalanırsınız. Ücretsiz olan bu oyun, ilginç bir dünya kurmanıza dayalı olan sanal bir oyundur.

Oyun içerisinde seviyelendirme ya da öğütme gibi özellikler yoktur. Bu ücretsiz oyun, kendi oyuncularına bazı özellikleri kilitlemekte olan bir IAP kapısı sunmaz. Dolayısıyla tüm özellikler, oyuncuların kullanımına açıktır. Bu sayede oyuncular, oyuna dair bütün özelliklerin tadını, çok büyük bir özgürlük içerisinde yaşarlar. Farklı mod seçenekleri sunan bu oyunda, dikkat çekici olanlardan bir tanesi de “hayatta kalma modu” şeklindedir. Hayatta kalabilmek adına kaynakların toplanması ve barınak ile araçların oluşturulması gerekmektedir. Bu adımlar ile ilerleyen oyuncu, sonunda destansı olan canavarlar ile yüzleşir. Tek başına ya da arkadaşları ile beraber bu canavarlara karşı meydana okuma fırsatı yakalar.

mini world oyunu oyna tam sürüm indir
mini world apk oyunu oyna tam sürüm indir

Mini World Oyununda Oluşturma Modu

Mini World oyununda oluşturma modu, mod seçeneklerinden bir diğeri olarak karşımıza çıkar. Bu, aslında oyunculara başlangıç aşamasında tüm kaynakların verilmesi şeklindedir. Bloklar yerleştirilir. Bu anlamda oyuncuların oluşturabileceği farklı fantastik eylemler vardır: yüzen bir kale yapmak, hasat etmekte olan bir mekanizma oluşturmak ya da müzik çalmakta olan bir harita oluşturmak gibi… Ayrıca oyun içerisinde “block art” gibi farklı seçenekler de çıkar. Bu oyun hem eğlencelidir hem de mini oyunları ve dünyaları sevenler için ideal modlara sahip bir tasarımdadır.

Marvel Future Fight Apk başlıklı içeriğimiz de ilginizi çekebilir.

Mini World Mini Oyun Türleri

Oyun içerisinde farklı farklı modlar olduğu gibi farklı farklı (Mini World) mini oyun türleri de vardır. Bu mini oyun türleri arasında bazıları daha çok öne çıkar ve oyuncular tarafından daha çok sevilir. Ayrıca farklı oyun alanları içerisinde para hilesi gibi farklı taktiklere başvurulur. Genelde bunun için oyuncular hileli sürümü indirme işlemine başvurur.

Söz konusu olan bu mini oyun türlerine örnek olarak şunları sıralayabiliriz: Savaş, Strateji, Parkour, Yapboz… Bunların her biri ayrı ayrı çok eğlencelidir. Ayrıca bu mini oyun alanları; çevrimiçi olarak bazı arkadaşları edinebilmeniz açısından çok ideal bir yoldur.

Mini World APK Para Hileli Mod İndir

indirme liki

Mini World APK

Kırık Link Bildiriminde Bulun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Merhaba, Sitemiz masraflarını reklamlardan karşılayabilmektedir. Lütfen reklam engelleyicinizi kapatınız.