Mobil Uygulama İndir

Mobizen Pro APK

Ekran Kaydedici Premium Uygulama v3.7.5.3 Rootsuz 2020

Mobizen Pro APK, Samsung başta olmak üzere diğer birçok Android telefonda ekran kaydedici olarak kullanılmaktadır. İndir butonuna basarak, Premium olarak indirebilirsiniz.

iPhone ekran kaydedicisi yerel olarak geldiği için bu tür uygulamalara ihtiyaç duyulmazken, Android işletim sistemlerinde harici olarak indirmek gerekiyor. Oyun oynarken, işlem yaparken ya da herhangi bir şeyi kayıt altına almak isteyen kullanıcılara çoğu zaman ekran görüntüsü almak yeterli gelmiyor. Bu nedenle ekran kaydedici ihtiyacı doğabiliyor. Samsung, Huawei ve diğer birçok telefon modelinde Premium ekran kaydedici olan Mobizen PRO APK indirebilirsiniz.

Yapmanız gereken tek şey, aşağıda yer alan indir butonuna basarak, indirme işlemini tamamlamak.

Rootsuz Ekran Videosu Kaydetme

Daha önceden root gerektiren Mobizen pro APK, artık root ihtiyacı duymaksızın bütün telefonların ekran kaydını alabiliyor. Video düzenleme özellikleri bulunan uygulama, kesme; düzenleme, resim ekleme ve benzeri birçok özelliğe sahip.

Ücretsiz Mobizen sürümünde, ekranda logo bulunurken; size vereceğimiz APK dosyası sayesinde logo bulunmadan videolarınızı kaydedebilir, paylaşabilirsiniz. Mobizen ekran kaydedici APK ile beraber Android işletim sistemine sahip olan tablet ya da telefonların ekran videolarını kolay bir şekilde çekebilirsiniz.

İsteğinize bağlı olarak 1080P Full HD kalitede kayıt yapabilir, isterseniz daha düşük kalitede videolar yaratabilirsiniz. Size sunduğumuz PRO APK, ya da farklı bir değişle Premium APK, kilitsiz özellikler sunuyor. Tüm özellikleri sınırsız bir şekilde kullanmanızı sağlayan bu dosyayı, aşağıda yer alan bağlantıdan indirebilirsiniz.

Hem oyun, hem de diğer işlerinizde kullanabilmek için; öncelikle bağlantıdan indirmeniz gerekmekte. İndirdikten sonra, varsa eski uygulamayı kaldırdıktan sonra kurulumunu tamamlamalısınız. Kurulumu tamamladıktan sonra, direkt olarak kayıt yapabilir; dilediğiniz mecrada paylaşabilirsiniz.

Seçim yarışı APK  başlıklı içeriğimiz de ilginizi çekebilir.

Mobizen Pro APK İndir (Premium Sürüm)

Mobizen Premium indirmek için, sizler için özel olarak düzenlediğimiz APK dosyasının yer aldığı bağlantıya tıklamanız yeterlidir. Bağlantıya tıkladıktan sonra, uygulama telefonunuza ya da tabletinize otomatik olarak indirilecektir. Yapmanız gereken tek şey, kurulumu tamamlayarak hemen kullanmaya başlamak.

indirme liki
Kırık Link Bildiriminde Bulun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Merhaba, Sitemiz masraflarını reklamlardan karşılayabilmektedir. Lütfen reklam engelleyicinizi kapatınız.