StratejiÇocukOyun HileleriOyun İndir

Monopoly APK İndir

Slots Unlocked All (Kilitsiz) Mod Sürüm v1.2.3 2022

Monopoly APK Slots meşhur tahta oyununun Android için uyarlanmış son derece popüler bir uyarlamasıdır. Sadece eğlence için değil aynı zamanda bir çok iş unsuruna sahiptir. Zengin olmak için nasıl yatırım yapacağınızı, ev inşa edeceğinizi, vergi ödeyeceğinizi, bankalardan borç para alabileceğinizi ve daha bir çok iyi yapmayı öğrenmenizi sağlamaktadır. Bu uygulamada tüm kilitler açıktır.

Monopoly APK Slots Hakkında

PC ve akıllı telefonlardan önce Monopoly apk hem gençler hem yetişkinler tarafından oynanan popüler bir oyundur. Hafta sonları bütün aile bir arada oynamak için oldukça uygun bir oyundur. Popülaritenin kayması sebebiyle Marmalade Game Studio Android telefonlar için bir oyun geliştirdi. Böylece dünyanın her yerinden çevrimiçi oyuncularla doğrudan telefonlarınızda oynayabilirsiniz. Normalde 4.99$ ücret ile elde edebileceğiniz oyuna 724indir.com adresi aracılığı ile ücretsiz erişebilirsiniz.

Nasıl Oynanır?

Monopoly en az iki, en fazla sekiz oyuncu ile oynanabilen bir oyundur. İki oyuncu ile oynanması çok tercih edilmez. Çünkü rekabet gücü bir hayli azalacaktır. Önerilen en az dört oyuncu olmasıdır. Böylece açık artırma gibi bazı özellikler daha çekici olacaktır. Bence en ideal sayısı altı oyuncu olmasıdır. Böylece bazı oyuncular kaybettiğinde kalanlar için birçok aktivite olacaktır. Sekiz oyuncu olduğunda bir tur dönmesi çok uzun sürmektedir.

Tahta üzerinde 32 ev ve 12 otel bulunmaktadır. Zar atmak için Android telefonunuzu sallayın ve karakterinizi hareket ettirin. Sahibi olmayan bir arazi üzerinde durduğunuzda araziyi sahiplenmek için bankaya ödeme yapabilir veya pas geçebilirsiniz. Pas geçtiğiniz zaman arazi banka tarafından açık artırmaya çıkartılır. Açık artırmaya oyundaki bütün oyuncular katılabilir. Ancak sahibi olan bir arazi üzerinde durduğunuzda ona kirasını ödemek zorundasınız.

Son olarak, eğer bir oyuncu iflas ederse oyundan ayrılmak zorunda kalır. Oyunu ise son ayakta kalan oyuncu kazanmış sayılmaktadır. Arazi satın almanıza yarayan kutulara ek olarak Şans ve Topluluk kartları gibi özel kartlarda bulunmaktadır. Şanslıysanız, bankadan para alabilirsiniz. Veya şansınız yerinde olmayıp hapse girebilirsiniz. Hapisteyken arazi kiralamasına ve açık artırmaya katılabilirsiniz. Sadece belirli bir süre zar atma hakkına sahip olmayacaksınız.

Monopoly APK Mod Tüm Kilitler Açık İndir

indirme liki

Monopoly APK

Monopoly Slots Unlocked All (Kilitsiz) Apk Özellikleri

Size sunmuş olduğumuz Monopoly Slots unlocked all (kilitsiz) versiyon ile 4.99$ ödeme yapmadan ücretsiz olarak oyuna sahip olabilirsiniz. Bütün token ve sahalara sahip olmak için tek yapmanız gereken uygulamayı kurmak.

Tür Strateji
Boyut 132 MB
Mod Özellikleri Ücretsiz
En Son Sürüm 1.2.3
Gerekli Android Sürümü Android 5.0

Monopoly Slots Unlocked All (Kilitsiz) Apk Kurulumu

  • Google Play Store’dan indirdiyseniz Monopoly’yi kaldırın.
  • Bilinmeyen kaynaklardan dosya yüklemeyi etkinleştirin. (Ayarlar->Güvenlik menüsünden bilinmeyen kaynakları etkinleştirmelisiniz)
  • Apk dosyamızı indirip normal şekilde yükleyin.
  • Ve oyunun tadını çıkarın.
Kırık Link Bildiriminde Bulun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Merhaba, Sitemiz masraflarını reklamlardan karşılayabilmektedir. Lütfen reklam engelleyicinizi kapatınız.