Oyun İndir

Movie Star Planet APK

Movie Star Planet apk, rol yapma oyunları arasındandır. Yıldız olmak isteyen oyuncular tarafından oldukça ilgi gören bu uygulama, tıpkı sizler gibi yıldızlarla dolu. Hemen bir Movie Star oluşturarak Artbooklar, filmler ve fotoğraflar oluşturabilirsiniz. Üstelik bu Arbookları, filmleri ve fotoğrafları arkadaşlarınızla ya da hayranlarınızla paylaşarak; bir gecede oldukça ünlü bir yıldız olabilirsiniz.

Oyunda iyi bir moda tasarımcısı olarak kendi kıyafetlerinizi tasarlayabilirsiniz. Buna ek olarak tasarladığınız kıyafetleri giyebilir; kreasyona hazırlayabilirsiniz. Ödüller kazanarak, fameler arasına katılabilir; yıldızlığa yükselebilmek için sanat eserleri yaratabilirsiniz.

Fakat oyunun biraz zorlu olduğunu, yükselme şansınızın biraz zor olduğunu baştan belirtmemiz gerek. Fakat yine de üzülmeyin, bu içeriğimizde Movie Star Planet APK hile dosyasına yer verdik.

Movie Star Planet Apk Oyunundan Görüntüler

MSP Hile APK

MSP Hile APK sayesinde herhangi bir uğraş vermeden; en fame olabilir ve uygulamanın tek yıldızı seçilebilirsiniz. Buna ek olarak hile özellikleri sayesinde bir anda milyonlarca kişi hayranınız olabilir. Eğer sizler de uzun süre uğraş vermeden hemen ünlü olmak isterseniz; mutlaka ama mutlaka bu dosyayı indirmelisiniz.

Peki Movie Star Planet Hile APK ile neler yapılabilir?

  1. Tamamen ücretsiz bir şekilde Avatar bebeğinizi oluşturabilirsiniz.
  2. Yeni arkadaşlar bulabilir, harika sohbet odalarına girerek kendi yaşıtlarınızla sohbet edebilirsiniz. Bu sayede çevreniz genişler ve çok daha kolay bir şekilde ünlü olabilirsiniz.
  3. Kendi odanızı oluşturabilir ve dekore edebilirsiniz.
  4. Oyunda bir evcil hayvan edinebilir; bu hayvana bakabilir ve boonieler edinebilirsiniz.
  5. Binlerce çeşitteki çıkartmaları ve animasyonları kullanarak; Artbooklar, filmler, moda ikonları ve Looklar tasarlayabilirsiniz.

Kendi giysilerinizi oluşturabilir, Movi Star karakterinizi en baştan yaratabilirsiniz.
Oyun içerisinde en sevdiğiniz Youtuberları, ünlüleri ve programları izleyebilirsiniz.

Diğer Movie Star Planet oyuncuları ile eğlence dolu vakitler geçirebilir; oyunlar oynayabilir ve yüksek skorlar listesinde birinci sıraya yerleşerek oyunun lideri olabilirsiniz.

Movie Star Planet Hile Apk İndir

MSP Hile APK dosyasını indirerek; tüm bu özelliklere sınırsız olarak erişebilirsiniz. Bunun yanı sıra, ücretli olan tüm özelliklere herhangi bir ücret ödemenize gerek kalmadan erişim sağlayabilirsiniz.indirme liki

Movie Star Planet Hile APK indirmek için buraya tıklayın

Editörün Önerisi

Terrarium TV Premium APK İndir başlıklı içeriğimiz de ilginizi çekebilir.

Kırık Link Bildiriminde Bulun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Merhaba, Sitemiz masraflarını reklamlardan karşılayabilmektedir. Lütfen reklam engelleyicinizi kapatınız.