Mobil Uygulama İndir

Muzhiwan Market Apk İndir

Market Uygulaması Ücretsiz Oyunlar ve Uygulamalar Sürüm 6.3.9

Muzhiwan Market apk uygulaması google play store uygulamalarını tam sürüm olarak sizlerle kavuşturmaktadır. Sende bedava mobil app dosyalarını indir. Bu market uygulaması sayesinde ücretsiz bir şekilde app dosyalarını tam sürüm olarak indirebileceksiniz.

Mobil Uygulama Store Özellikleri

Uygulama sürümü 6.3.9
Son güncelleme 21 Ağu 2017
Apk Dosya Boyutu 8MB
Android Sürümünü Destekleyin Android 2.2 ve üstü

Muzhiwan Market Hakkında

Android telefon ve tabletler için bir çin oyun pazarı ve bu piyasada ücretsiz veya ücretli bir sürü oyun var. Bu pazarda her türlü uygulama serbest bırakılmıştır.

Muzhiwan, Mstar Ali llc. şirketi tarafından geliştirilen ve piyasaya sunulan bir eğlence uygulamasıdır. Muzhiwan’ın son sürümü 6.3.9′ dur. Şuan 5000′ den fazla kişi aktif olarak bu marketten faydalanmaktadır. Gelecekte bu uygulamanın yaygınlaşmasıyla pazarda büyüme sağlanması hedeflenmiştir.

Böylece, birçok mod uygulama ve mağaza uygulaması ortaya çıktı. Bunlardan biri Muzhiwan pazar uygulaması. Günümüzde kullanılan uygulamaların ortak ve önemli bir parçası haline gelmiştir. Harika bir iş yeteneği sunar. Düzenli ve resmi uygulamalarla, kullanımının bir noktasında insanları tahriş etmeye başlayan bazı sınırlamalar gelir.

İlginç olan, uygulamaların hata içermemesi veya hiç hata olmamasıdır. Geliştiriciler bu uygulama mağazasında sundukları premium uygulamaların her biri üzerinde sürekli olarak çalıştıklarından, bu pazarın veritabanı zamanla artıyor. Muzhiwan pazarında listelemeden önce bunları modifiye uygulamalara dönüştürürler.

İnsanların uygulamaların kırık sürümlerini aramaya başlamasının ilk nedeni budur. Muzihwan market uygulaması, Google Play Store’a yalnızca premium uygulamalar ücretsiz olarak sunma biçiminde bir alternatif olarak düşünülebilir. Kullanıcıların herhangi bir uygulamayı indirmek ve yüklemek için bir kuruş ödemesi gerekmez.

muzhiwan market apk indir türkçe
muzhiwan market apk indir türkçe ve global versiyon

Muzhiwan Market Apk Mod İndir

Uygulamanın hem global versiyonu hem de türkçe versiyonu mevcuttur.

Global Sürüm 6.3.9

indirme liki
Türkçe Sürüm 4.4.0

indirme liki
 

Çeşitlilik ve app bakımından farklılık gösteren bu store uygulamasıyla belki de kimsede olmayan oyunları telefonunuza kaydedebileceksiniz. veya ilk keşfeden siz olacaksınız. Sende ücretsiz ve tam sürüm uygulamalardan faydalan!

Android Cihazınıza Muzhiwan Market Apk Mod Uygulaması nasıl kurulur?

Her şeyden önce, yukarıdaki download düğmesinden mevcut Muzhiwan uygulamasının apk dosyasını indirmeniz gerekiyor. Ardından, bilinmeyen kaynaklardan yüklemeyi etkinleştirmeniz istenir. Bunun için Ayarlar -> Güvenlik’e gitmeniz gerekecek. Tamamlandığında, indirilen uygulama dosyasını açın ve uygulamayı yükleyin.

Kırık Link Bildiriminde Bulun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Merhaba, Sitemiz masraflarını reklamlardan karşılayabilmektedir. Lütfen reklam engelleyicinizi kapatınız.