Oyun İndir

My Little Universe Apk İndir

My Little Universe Apk, android işletim sistemli telefon ve tabletlerinizde ücretsiz hileli olarak oynayabileceğiniz gündelik oyun türlerinden bir tanesidir. SayGames Ltd stüdyosu tarafından geliştirilen bu oyun, markette son zamanlarda bir hayli popülerleşmeye başlayan bir seridir.

Oyunda bir gezegen yer alıyor ve bu gezegen üzerinden hammaddeleri toplayarak kendi gezegeninizi oluşturmanız gerekmektedir. Kendi gezegeniniz hatta evreninizin olacağı bu oyunda harika bir oyun deneyimi sizleri beklemektedir. My Litte Universe oyununda tamamen suyla kaplanmış olan bir gezegen yer alıyor. Burada amacınız yaşanılabilir bir alan oluşturmanız ve buraya bir düzen getirmeniz gerekmektedir.

My Little Universe

Oyunda belli bölgelerde yer alan hammaddeleri toplayarak kendi gezegenimizi oluşturmaktayız. Tek bir kıtayı genişleterek orayı yaşanılabilir bir hale getirmemiz gerekmektedir. Hammadde elde etmek için öncelikle kara parçalarının üzerinde yer alan ağaçları kesmeniz gerekmektedir. Sonrasında ise bu hammaddeleri kullanarak gezegende istediğiniz bir alanı genişletmeyi seçebilirsiniz. Bu şekilde ağaç kesip dönüşümler halinde gezegeninizi hem yaşanılabilir hem de daha büyük bir ortam haline dönüştürmektesinizdir.

Gezegeniniz bu oyunda büyüdükçe sonrasında evren haline gelmektedir. My Little Universe apk serisinde evren haline geldiğinde artık sadece ağaç değil altın madeni, demir madeni gibi farklı maddeler ile karşılaşmaktayız. Daha değerli ögeler de dersek bu cümlemize uygun olacaktır.

Oyun içerisinde sahip olduğunuz tüm maddeler ekranımızın sağ üst kısmında bizleri karşılamaktadır. Oyunda kazma ve diğer kesme işlerini daha hızlı bir şekilde uygulayabilmek için yükseltme butonları yer almaktadır. Bu butonları kullanarak işlemlerinizi çok daha hızlıca halletmiş olacaksınızdır. Bu butonları kullanmak için bazı hammaddelere sahip olmanız gerektiğini de söylemeliyim.

Gündelik bir oyun tarzı olduğu için vakit geçirebileceğiniz bir seridir. Özellikle boş vakitlerde kısa zamanlamalar ile birlikte bu oyunu kolaylıkla oynayabilirsiniz. Oyun tema ve oynanış olarak gayet basit bir arayüze sahiptir. Oyunu oynadığınızda sizlerde ne kadar kolay ve anlaşılır bir biçim olduğunu göreceksinizdir. Dilerseniz oyunun diğer özelliklerine kısaca bir göz atabiliriz.

My Little Universe
My Little Universe

My Little Universe APK Özellikleri

  • Boyut:  213 MB
  • Sürüm: 1.17.5
  • Yükleme Sayısı: 10.000.000+
  • Gereken Android Sürümü: 5.0 ve sonrası

ayrıca bkz: Diktatör 2: Evrim Apk İndir

My Little Universe Apk Nasıl İndirilir?

Yazımızda paylaşmış olduğumuz My Little Universe uygulamasını google üzerinden indirebilirsiniz. Arama motoruna My Little Universe Apk İndir yazmanız yeterli olacaktır. Çıkan arama sonuçlarından güvenilir ve bilindik bir apk sitesine giriş yapmanız yeterli olacaktır. Sonrasında ise apk indir linklerine tıklayarak cihazlarınıza kolaylıkla uygulamayı indirme sağlayabilirsiniz.

My Little Universe Apk İndir Güvenilir Midir?

Apk olarak indirmiş olduğunuz tüm dosyalar tamamen indirdiğiniz siteye bağlı olarak değişmektedir. İndirmek için gittiğiniz bağlantıda reklama tıklamamaya özen göstermelisiniz. Ayrıca girmiş olduğunuz sitenin bilindik ve popüler olmasına da dikkat etmeniz gerekmektedir.

Kırık Link Bildiriminde Bulun

Enes

olmasada olurmuş atmasana ziyaaa

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Merhaba, Sitemiz masraflarını reklamlardan karşılayabilmektedir. Lütfen reklam engelleyicinizi kapatınız.