Oyun İndirSpor

NBA 2K20 Sınırsız Alışveriş Apk İndir 2023

Oyun oynamak birçok insan için keyiflidir. Geçmişte sadece bilgisayarlar oynanabilen dijital oyunlar günümüzde mobil üzerinden de oynanabiliyor. Özellikle son yıllarda telefonlarda görünen gelişim ile beraber kalitesi çok yüksek oyunların bu cihazlarda yer aldığını görebiliyoruz.

Markasına göre her telefonun kendine özel mobil uygulamaların bulunduğu mağazalar bulunmaktadır. Telefonuna oyun indirmek isteyenler çoğunlukla bu mağazaları tercih ediyor. Oyunun haricinde daha farklı uygulamalar da yer alırken bir kısmı ücretli bir kısmı da ücretsiz olarak sunuluyor.

Mağazalar dışında oyunların mobil üzerinden oynanabildiği farklı bir yöntem daha mevcuttur. Buna da apk adı verilir. Mağazalarda bulunmayan veya ücretli olarak yer alan oyunlar mobil cihazlara apk versiyonu ile indirilebilir. NBA 2k20 apk indir versiyonu da bu oyunlardan biri olarak karşımıza çıkıyor.

NBA 2K20 Mobile Apk

Mobil üzerinden oynanabilen spor oyunları oldukça popüler hale gelmiş durumda. Özellikle futbol oyunlarının bu alan çok fazla çeşidi bulunmaktadır. Futbol dışında en çok sevilen bir diğer spor ise basketboldur.

Basketbol oyunları mağazalarda çok fazla yer almadığından yer alsa bile çoğu ücretli olduğundan insanlar apk versiyonlarını aramaya başlıyorlar. NBA 2k20 mobile apk indir seçeneğiyle telefonlara ücretsiz olarak indirilen ve en çok oynanan basketbol oyunlarındandır. NBA takımlarının içerisinde bulunduğu ve müsabakaların üst seviyede olduğu oyunu büyük bir keyifle oynama şansına sahip olabilirsiniz.

NBA 2K20 Sistem Gereksinimleri

Her mobil oyunda olduğu gibi NBA 2K20’yi oynamayabilmek için telefonların belli sistem gereksinimlerini karşılaması gerekiyor. Oyunun grafik kalitesinin yüksek olması ve içerisinde birçok farklı seçeneklerin bulunması iyi bir sistemi gerektiriyor. NBA 2k20 sistem gereksinimleri şunlardır:

  • 3,19 gb boyut
  • Android 4.3 ve sonrası sürümlerde oynanabilme
  • 98.0.2 sürüm

Mobil oyunların sistem gereksinimleri bilgisayar versiyonlarına göre çok daha basittir. Oyunun boyutuna göre telefonunuzda en az 3,19 Gb yer alması gerektiği görünse de her telefonda en az 500 Mb boş alan olması gerekmektedir. Bu sebeple 500 Mb’lık boş alanı da dahil edersek toplamda telefonda olması gereken boş depolama alanı en az 3,7 Gb olmalıdır.

NBA 2K20 Sınırsız Alışveriş Apk İndir
NBA 2K20 Sınırsız Alışveriş Apk İndir

Neden Apk Sürüm?

NBA 2K20 apk oyununun telefonlara indirilebilmesi için telefonun Android olması gerekmektedir. Çünkü apk versiyonları sadece android işletim sistemlerini kabul etmektedir. NBA 2K20 oyununun neden apk sürümü tercih edilmeli sorusuna gelinirse en büyük özelliğin ücretsiz sunulması denebilir. Play store üzerinden satışa sunulan NBA 2K20 oyunu şuanda 39,99 TL’den satışa sunulurken apk versiyonuna herhangi bir ücret ödenmez.

NBA 2K20 Apk Sınırsız Alışveriş

NBA 2K20 oyununun apk versiyonunun tercih edilmesindeki bir diğer büyük sebep ise içerisinde bulunan para hilesidir. Sınırsız para ile sınır alışveriş yapabilme imkanınız olur. Bu sayede takımınıza veya kariyerinizdeki oyuncunuza gereken tüm ekipmanları alabilirsiniz. Bu sayede rakiplerinizin önüne zorlanmadan geçebilirsiniz. Sınırsız alışveriş sayesinde alınacak olanlar hem kariyerinizde hem de takım oyununda büyük başarılara imza atmanızı sağlar.

ayrıca bkz: FTS 2023 Apk İndir – TLP 2023

3D Görünüm

Grafik kalitesinin NBA 2K20 için oldukça yüksek olduğundan bahsetmiştir. Oyunun 3D özelliğe sahip olması da bu kaliteyi destekler nitelikte. 3D özellik sayesinde oyunu oynarken sanki içindeymiş gibi bir hisse sahip olursunuz. Yüksek görünüm sayesinde oynarken alınacak keyif de artar. Oynama kolaylığı ve oyuncuların hareketlerindeki estetiklik ile NBA 2K20 mükemmel bir deneyim sunuyor.

NBA 2K20 Apk Kurma

Apk sürümleri mağazalardan indirilen oyunlar gibi direkt olarak telefonlarınıza yüklenmez. NBA 2K20 apk sürümünü indirdiğinizde öncelikle bir dosya halinde telefonunuzda yer alır. Bu dosyaya girip kurulum için gerekli adımları takip ederek, yüklemeyi gerçekleştirebilirsiniz.

Kırık Link Bildiriminde Bulun

Enes

olmasada olurmuş atmasana ziyaaa

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Merhaba, Sitemiz masraflarını reklamlardan karşılayabilmektedir. Lütfen reklam engelleyicinizi kapatınız.