Oyun HileleriOyun İndirSpor

NBA Live Mobile Hile Apk

Basketball Score Para Hilesi Mod İndir 2022 v4.4.20

NBA Live Mobile Hile apk indir işlemleri için EA Sports NBA Live Mobile üzerinden temasa geçebilirsiniz. Bu oyuna sahip olduğunuzda kendi ekibinizi kurarsınız. Hatta 5’e karşı 5’lik bir aksiyon ile kendi rakipleriniz üzerinde bile hüküm sürersiniz. Ayrıca canlı olan etkinlikler sırasında NBA’ye de bağlantı sağlayabilirsiniz. Oyunun belli başlı kuralları, para hilesi, farklı puanlama vb. sistem özellikleri vardır.

Bu oyun içerisindeyken kendi takımınızın spot ışığını yakalayabilir ve en rekabetçi stilde tasarlanmış bu basketball oyunu içerisinde kendi mirasınızı oluşturabilirsiniz. Kendi takımınızı yönetmeniz de oldukça önemli… Takımınızı çalıştırmalı ve GM’niz olmalıdır. Ayrıca ekip kadrolarınızı, rütbelerinizi ve özelliklerinizi yükseltmelisiniz. Sunulan canlı etkinlikler içerisinde başarılı olabilir ve kendinize has bir basketball yaşam stili oluşturabilirsiniz. Tüm sene süresince de NBA’ye bağlanabilirsiniz. Bu noktada gerçek yaşamdaki eşleşmeler üzerinden inanılmaz kıymetli ödüller kazanabilirsiniz.

Magic Rush Heroes APK  başlıklı içeriğimiz de ilginizi çekebilir.

NBA Live Mobile Oyununun Özellikleri

NBA Live Mobile oyununun özellikleri ile ilgili olarak öncelikle bu oyun aplikasyonunu tamamen ücretsiz şekilde cihazınıza uygun mod ile indirebileceğinizi söyleyelim. Ayrıca bu uygulamayı kullanabilmeniz için kalıcı şekilde bir internet bağlantısına ihtiyacınız vardır. Bu anlamda sadece şebeke fiyatları, ücrete tabi olabilir. EA’nın sunmuş olduğu gizlilik ve kullanıcı sözleşmesini de onaylayıp kabul etmeniz istenmektedir. Oyun içi, aslında reklamcılık içerir ve analitik bir teknoloji üzerinden oyunculara ve kitlesine dair verileri toplar.

NBA Oyunu Basketbol Hile APK 2023 Para
NBA Oyunu Basketbol Hile APK 2023 Para

Ayrıca kurallara göre bu oyunun 2023 versiyonunu indirmek isteyen oyuncuların, 13 yaşından daha büyük olması gerekmektedir. Oyun boyutu ise tam olarak 84.13 MB kadar olur. Root gerekmez ve ücretsiz olan bu taktiksel oyunu, Facebook oturumu üzerinden kullanabilirsiniz. Ancak burada da yine 13 yaş kuralı geçerlidir. Oyunda yüksek score/puanlar alabilmek için bir oyun kurucu olmanız gerektiğini de unutmamanızı tavsiye ederiz!..

NBA Live Mobile Oyunu Tasarımı

NBA Live Mobile oyunu tasarımı, adından da anlaşılacağı üzere aslında mobil platform temelli tasarlanmıştır. Bir başka deyişle mobil cihaz kullanımlarına özel tasarlanmış olan bu oyun, hemen her cihazla uyumlu çalışır. Uygun apk uygulamaları üzerinden indirme işlemleri, cihazlar içerisine gerçekleştirilir. Bunun için de kullanıcıdan bir sözleşmeye onay vermesi istenirken herhangi bir ücret ödemeyeceği de beyan edilir. Tasarım ve donanım gücü, oldukça yüksektir. Son hileli sürümü ise en dikkat çekici ve tercih edilebilir olanıdır. Bu sayede bu basketball oyunu, oldukça popülerlik kazanmıştır. Mobil Hile APK versiyonunu indirmek için aşağıdaki linklere tıklayınız.

NBA Live Mobile Hile APK Mod İndir

indirme liki

NBA Live APK

Kırık Link Bildiriminde Bulun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Merhaba, Sitemiz masraflarını reklamlardan karşılayabilmektedir. Lütfen reklam engelleyicinizi kapatınız.