Mobil Uygulama İndir

Netflix Premium APK

Pro Full Sürüm Mod Ücretsiz Kilitsiz v7.63.0 Son Sürüm 2022

Netflix Premium APK, ücretsiz olarak indirebileceğiniz ve asıl Netflix uygulamasının modlu halidir. Pro full olması ile beraber; dilediğiniz diziyi ya da filmi herhangi bir ücret ödemeden izleyebilir ve ekran kaydı alabilirsiniz.

Netflix Premium APK Mod İndir

2023 yılında oldukça popüler olan Netflix Premium MOD, son sürüm olarak internet sitemizde yer alıyor. Aşağıda yer alan bağlantıdan indirebileceğiniz pro full sürümü; tamamen ücretsizdir. Uygulama özelliklerinin resmi uygulamaya nazaran oldukça başarılı özelliklere sahip olması ve ekran kaydı, ekran görüntüsü gibi özelliklerin kullanılabilmesi en büyük avantajlarından. Peki, Netflix ücretsiz film ve dizi izleyebileceğiniz bu uygulamanın özellikleri neler?

Ücretsiz Netflix Yapımlarını İzlemenizi Sağlayan Uygulama Özellikleri

  • Sınırsız Bedava Film – Şov – Dizi
  • Netflix Mod Apk Reklamsız
  • Kullanıcı Sınırı Yok
  • Yüksek Kalite
  • Bütün Dillerde Kullanılabilir
  • Ekran görüntüsü alabilirsiniz
  • Üyeliğiniz olmasa dahi, direkt olarak film – dizi ve şov izleyebilirsiniz.

Netflix Mod Nasıl Kurulur?

Netflix mod kullanabilmek için, aşağıda yer alan bağlantıya tıklayarak APK dosyasını telefonunuza indirin.

İndirdiğiniz APK dosyasını telefonunuza ya da tabletinize kurduktan sonra; yeni bir üyelik oluşturmanıza ve ödeme yapmanıza gerek kalmadan; tamamen bedava / ücretsiz Netflix dizilerini, filmlerini ve yapımlarını izleyebilirsiniz.

 

indirme liki

Netflix Premium

Netflix Premium apk Mod, kullanıcıların herhangi bir ücret ödemeden; sınırsız bir şekilde Netflix yapımlarını izlemesini sağlıyor. Buna ek olarak, Netflix’in ücret karşılığında sunduğu 4K video kalitesi de, bu uygulamada bedava.

Netflix kategorilerinde yer alan bütün konular; aynı zamanda bu Premium pro full sürümde de yer alıyor. Anime’den TV Şovlarına kadar; HD ve diğer kalitedeki yapımları izleyebilirsiniz. Buna ek olarak resmi Netflix uygulaması yapımları yalnızca uygulama içerisinde kaydetmenize izin verirken; mod sürümü ise cihazınızın ya da SD kartınızın hafızasına kaydetmenize, ekran kaydı ve görüntüsü almanıza ve arkadaşlarınızla paylaşmanıza da olanak tanıyor.

Editörün Önerisi

Mod uygulamalar sayesinde daha iyi ve işlevsel özelliklere sahip olmayı seviyorsanız, bir diğer mod uygulamamız olan ve sizler için internet sitemizde yer verdiğimiz Tinder Plus APK uygulaması da ilginizi çekebilir.

Kırık Link Bildiriminde Bulun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Merhaba, Sitemiz masraflarını reklamlardan karşılayabilmektedir. Lütfen reklam engelleyicinizi kapatınız.