Mobil Uygulama İndir

OfficeSuite Pro Apk İndir

Ücretsiz Free Sürüm v10 by Microsoft Office

OfficeSuite Pro Apk, tüm Microsoft Office dosyalarını çalıştırmak için kullanabileceğiniz en iyi uygulamalardan biridir. Ofis uygulamalarını indirebilirsiniz.

Google Play Store’da Office dosyalarını açıp çalıştırabilen birçok uygulama var. Ancak hepsi belirli sürümlerdeki dosyaların birden çok sürümüyle çalışmamaktadır.

Yeni Word Office belgeleri oluşturmak, word dosyalarını sorunsuz bir şekilde açıp okumak ve düzenlemek için Officesuite Premium apk’yi kullanabilirsiniz.

OfficeSuite Pro PDF apk, düşük kaliteli akıllı telefonlarda da kullanabilmenizi sağlayan oldukça optimize edilmiş bir uygulamadır. Uygulama, performans için gereken minimum ram belleği ile daha az donanım gereksinimine sahiptir.Bu nedenle, arka planda birden fazla dosyayla uğraşırken telefonun kasmasının önüne geçmektedir. Bununla birlikte belirli bir güncelleme gerekmeden tüm Android sürümlerinde destek ile birlikte gelir. Ayrıca, indirme ve kurulumda ek olarak 56’dan fazla dil ile geniş bir dil desteği bulunmaktadır.

  • Officesuite Mod apk, DOC, DOCX, DOCM, PPTX, PPT, PPS, PPSX, PPTM, PPSM, XLSX, XLS, XLSM ve diğer formatlar dahil olmak üzere neredeyse tüm ofis dosyalarını destekler. Ayrıca PDF dosyaları için ayrı bir kodlayıcı ile birlikte gelir.
  • Officesuite pro apk, benzer bir Microsoft Office kelime deneyimi sunmak için sorunsuz bir masaüstü tipi kullanıcı arayüzü ile birlikte gelmektedir. Böylece, tıpkı masaüstünde yaptığınız gibi herhangi bir ofis dosyasını kolayca düzenleyebilirsiniz.
  • Officesuite Uygulaması, yerleşik Metin-Konuşma dönüştürücüsünü kullanmanızı ve yazdığınız herhangi metni dinlemene olanak sağlamaktadır. Uygulamadaki sistem, tam bir okuma ve diğer ilgili komutlarla yerinde herhangi bir hatayı düzeltmenizi sağlar.
  • Neredeyse tüm Android sürümlerini destekleyen Officesuite, telefonun işlemcisini yormadan işlemlerinizi yapmanıza olanak sağlar. Temel çalışma ve çoklu görevler sırasında daha iyi bir çalışma ortamı sağlamak için daha az donanım kaynağı ve RAM kullanır.
  • Officesuite pro, aynı anda çoklu telefonunuz için aynı anda bölünmüş bir DUAL SCREEN veya SPLIT SCREEN Desteği ile birlikte gelir.

OfficeSuite Pro Apk Mod İndir

indirme liki


Microsoft Office İndir

OfficeSuite Pro Apk Kurulum

İndirdiğiniz dosyayı açmadan önce telefonunuzu bilinmeyen kaynaklardan dosya kurulum seçeneğini etkinleştirmeniz gerekir. Ayarlar –  Güvenlik-  Bilinmeyen Kaynaklar kısmını aktif edin. Sonrasında indirdiğiniz dosyaya tıklayıp kurun. Son olarak tekrar Ayarlar – Güvenlik – Bilinmeyen Kaynaklar a girip etkinleştirdiğiniz bilinmeyen kaynaklar özelliğini kapatarak işlemi tamamlayın. (Bilinmeyen kaynaklar özelliğini uygulama yükledikten sonra kapatmanız güvenlik açısından önemlidir.)

Kırık Link Bildiriminde Bulun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Merhaba, Sitemiz masraflarını reklamlardan karşılayabilmektedir. Lütfen reklam engelleyicinizi kapatınız.