SavaşAksiyonOyun HileleriOyun İndirStrateji

Osmanlı Savaşları APK

Muhteşem Osmanlı Taht İçin Strateji Savaşı Apk Hile İndir Sürüm v3.4.9

Birçok oyunu geride bırakmış olsak da gün geçtikçe yeni oyunlar ile karşılaşmaya devam ediyoruz. Osmanlı imparatorluğunu yansıtan Osmanlı Savaşları apk adlı 3 boyutlu strateji oyunu da son zamanların en çok oynanan ve en çok ilgi gören oyunlardan biri oldu.

Oyunun içeriğinde muhteşem Osmanlı taht için strateji savaşlarına girerken oyuncular da savaşı yönetiyor Osmanlı’nın girdiği taht savaşlarını zafer ile bitirmelerini sağlıyor. Sayfamızda bulunan Osmanlı savaşları APK indir linkine tıklayarak sizler de bu keyifli savaşı yönetebilirsiniz.

Birden fazla kişinin bir araya gelerek kurduğu, Limon Games’in geliştirdiği oyunlardan sadece biri olan Osmanlı Savaşları isminde de anlaşılacağı gibi Osmanlı İmparatorluğunu ve Osmanlı İmparatorluk dönemini konu alan oyunlardan biridir. Oyuna girdiğinizde kendi beyliklerinizi kurarak ve bölüm bölüm kurduğunuz beylikleri geliştirerek oyunda ayakta kalma mücadelesi veriyorsunuz.

Yıllar önce fikir olarak ortaya çıkan Osmanlı Savaşları oyunu, belirli bir süre sadece fikir olarak kalmış daha sonra kopazar.com’un sağladığı mali destek ile 2013 yılının Kasım ayında geliştirilmek üzere yeniden gündeme gelmiştir. Fakat ilk sürüm biraz abartı olduğu için Limon Games tarafından sadeleştirmek istenmiştir. Sadeleştirme süreci biraz uzun sürdüğü için Osmanlı Savaş oyunları 1 Şubat 2016 yılında ancak açık test sürecine girmiştir.

Standoff 2 APK Başlıklı oyunumuz da ilginizi çekebilir.

Osmanlı Savaş Oyunu Özellikleri

Osmanlı Savaş oyunu, oyuncuları tarafından yoğun bir ilgi ile oynanmaktadır. Bu kadar yoğun ilgi görmesinin birden fazla nedeni varken aralarında en dikkat çekenin modelleme, animasyon ve seslendirme açısından üst seviye bir performans sergilemesidir. Oyuna ilk başladığınız da kendi beyliklerinizi kurduktan sonra büyüme ve ordunuzu genişletebilmek adına bir süre sabırla beklemeniz gerekebilir.

Osmanlı savaş oyununda günden güne ilerleyerek bir süre sonra hayalinizdeki beyliğe hatta imparatorluğa kavuşmanız mümkündür. Savaşlara katılmak ve bulunduğunuz toprakları genişletebilmek için oyunun bir süre ilerlemesi gerekiyor ilerledikçe yeni özellikler ve yeni haklar kazanacağınız macera ve heyecan dolu bir oyun sizleri bekliyor. Eğer siz de macera dolu Osmanlı Savaş Oyununu oynamak istiyorsanız aşağıda yer alan linke tıklayarak oyunu kısa sürede indirebilirsiniz.

Osmanlı Savaşları APK MOD İndir

indirme liki

Osmanlı Savaşları APK

Kırık Link Bildiriminde Bulun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Merhaba, Sitemiz masraflarını reklamlardan karşılayabilmektedir. Lütfen reklam engelleyicinizi kapatınız.