Oyun HileleriAksiyonOyun İndirSavaş

Otherworld Legends Apk İndir

Sürüm v1.1.0 Sınırsız Para Hileli Mega

Canavarlar, ölümcül tuzaklar ve engellerle dolu bir atmosferde aksiyon dolu bir macera sizleri bekliyor. Düşman Asurendra’nın yok edilmesi için tüm adamlarını yok etmen gerek. Canavar ordularını bertaraf edip, zindanlardan geçerek sonunda Asurendra’ya ulaşmalısın. Otherworld Legends apk sınırsız para hileli olarak sunulan bu sürümde gerekli silah ve karakter yükseltmelerini kolaylıkla yapabileceksin. Her level sonunda silahlarını daha da güçlendirmek, daha yüksek seviyede güçlü karakterler seçmelisin. Soul Knight’ a benzeyen Otherworld Legends apk, 16 bit grafiklere sahip olsa da keyifle oynanabilecek bir aksiyon oyunudur.

Karakter seçimi çok önem taşımaktadır. Yetenekli ve güçlü kahramanlar seçerek oyundaki zorlu bölümleri bile kolaylıkla geçebilirsin. Savaşçılardan sihir ustalarına kadar, şövalyeler, büyücüler, ninjalar, okçular gibi çeşitli kahramanlardan en güçlüsünü seçip, silah yükseltmelerini yapmayı unutma. Okçular ve büyücüler daha güçlü silahlara sahiptir. Ninja ve savaşçılar daha hızlı hareket yeteneğine sahiptir. Düşman ordusuna karşı mücadele ederken kahraman seçiminin önemini daha çok fark edeceksin.

90’dan fazla satın alabileceğin eşya, yükseltebileceğin silah ve ekipmanla zorlu bölümlerde bile kahramanının silahlarını donatarak rahatlıkla geçebileceksin. Ayrıca özel silahlar elde etmek için eşyaları birleştirme de yapabilirsin.

Otherworld Legends Özellikleri

Tür: Aksiyon

Sürüm: 1.1.9( En son sürüm )

Boyut: 153 MB

Gerekli Android Sürümü: Android 5.0

Otherworld Legends Oyundan Görüntüler

otherworld legends mod apk indir    otherworld legends apk indir    otherworld legends apk hileli

Otherworld Legends Tanıtım Videosu

Otherworld Legends Mod Özellikleri

  • Sınırsız Safir
  • Sınırsız Ruby
  • Sınırsız Silah Yükseltme Kartları
  • Sınırsız Diriliş Kartları
  • Tüm Kahramanların kilidi açık
  • Tüm becerilerin kilidi açık
  • Tüm stillerin kilidi açık

Otherworld Legends APK Hileli Mod İndir

Otherworld Legends 1.1.0 Mod Apk Hileli Sürüm APK+OBB

indirme liki

Otherworld Legends Apk

Otherworld Legends Kurulumu

İndirdiğiniz dosyayı açmadan önce telefonunuzu bilinmeyen kaynaklardan dosya kurulum seçeneğini etkinleştirmeniz gerekir. Ayarlar –  Güvenlik-  Bilinmeyen Kaynaklar kısmını aktif edin.

OBB dosyasını eğer Sd kartınız varsa Android – OBB klasörüne yapıştırın. Sd kartınız yoksa Dahili Hafıza Android – OBB klasörüne kopyala yapıştır yapın.

Sonrasında indirdiğiniz apk dosyasını tıklayıp kurun. Son olarak tekrar Ayarlar – Güvenlik – Bilinmeyen Kaynaklar a girip etkinleştirdiğiniz bilinmeyen kaynaklar özelliğini kapatarak işlemi tamamlayın. (Bilinmeyen kaynaklar özelliğini uygulama yükledikten sonra kapatmanız güvenlik açısından önemlidir.)

Kırık Link Bildiriminde Bulun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Merhaba, Sitemiz masraflarını reklamlardan karşılayabilmektedir. Lütfen reklam engelleyicinizi kapatınız.