Mobil Uygulama İndir

Panda Gamepad Pro APK İndir

Donanım teknolojisinin gelişmesiyle mobil oyunların kalitesinde artış olmaktadır. Yüksek kalitede HD olarak oyunları oynayabilmemiz için güçlü donanıma ihtiyaç duyarız.

PUBG Mobile, Fortnite, Last Day On Earth gibi birçok mobil oyun telefonda oynanırken birçok zorlukla karşı karşıya kalan kullanıcılar için kolaylık olması ve daha yüksek oyun performansı için Panda Gamepad Pro apk indirmenize ve sizlerin kullanımına sunuyoruz.

Neden GamePad Pro?

Özel olarak mobil platformlar için üretilen gamepadler hariç geri kalanların çoğu mobil cihazlara bağlanmanıza izin vermemektedir. Panda Gamepad Pro ile android oyunlarını bluetooth yardımıyla gamepadde oynama imkanına sahip olacaksınız. Uygulama Gamepadleri Android cihazlarınıza bluetooth üzerinden bağlanmanıza olanak sağlamaktadır. Bununla birlikte kontrol tuşlarını özelleştirebilir ve en iyi oyun deneyimi için optimize edebilirsiniz.

”Root Gerektirmeyen Ücretsiz Kullanım İmkânı”

Şu anda, Panda Gamepad Pro BETA sürecinde fakat uygulama indirilmeye hazır bir şekilde ve verdiği destekle birçok oyunu gamepad üzerinden oynamanıza olanak sağlıyor. Sizde sitemizden ücretsiz olarak indirebileceğiniz Panda Gamepad Pro uygulaması ile online oyunlarda bir adım öne geçebilecek, telefondan oyun oynamanın keyfini arttırabilirsiniz.

panda gamepad pro apk

‘’Ayarlardan Bluetooth’un Etkin Olduğundan emin olun’’

Panda Gamepad Pro ile oyunları rahatça gamepad üzerinden oynayabilmeniz için bazı işlemleri yapmanız gerekmektedir.

Telefonunuza apkyı kurduktan sonra yönlendirme yapıyor fakat biz yine de uygulamayı çalıştırabilmeniz için gerekli aşamaları anlatalım.

-Öncellikle USB Hata Ayıklamayı açmanız gerekir. Bunun için Ayarlar – Telefon Hakkında kısmından Yapım Numarasına(Derleme Numarası) 7 kez tıklayıp Android Geliştirici Sürümünün açılmasını bekleyin. Sonrasında Ayarlar – Geliştirici Seçeneklerinden USB Hata Ayıklamayı Etkinleştirin.

Panda Gamepad PRO Uygulama Tanıtım Videosu

Panda Gamepad Uygulamasının Kurulumu ve Aktivasyonu Detaylı Anlatım

Panda Gamepad Pro Apk İndir

indirme liki

Apk indirGeliştirici: Panda Gaming

Boyut: 6.7 Mb

Sürüm: 1.4.8

Gerekli Android Sürümü: 4.4+

Play Store: Tıkla

[sc_fs_faq html=”true” headline=”h2″ img=”” question=”Panda Gamepad Pro Apk Kurulumu Nasıl Yapılır? ” img_alt=”” css_class=””] Apk indirdiğiniz dosyayı açmadan önce telefonunuzu bilinmeyen kaynaklardan kurulum seçeneğini etkinleştirmeniz gerekir. Ayarlar –  Güvenlik-  Bilinmeyen Kaynaklar kısmını aktif edin. Sonrasında indirdiğiniz dosyaya tıklayıp kurun. Son olarak tekrar Ayarlar – Güvenlik – Bilinmeyen Kaynaklar a girip etkinleştirdiğiniz bilinmeyen kaynaklar özelliğini kapatarak işlemi tamamlayın. (Bilinmeyen kaynaklar özelliğini uygulama yükledikten sonra kapatmanız güvenlik açısından önemlidir.) [/sc_fs_faq]

Euro Truck 2 similator apk oyununu indirmek için linke tıklayın.

Kırık Link Bildiriminde Bulun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Merhaba, Sitemiz masraflarını reklamlardan karşılayabilmektedir. Lütfen reklam engelleyicinizi kapatınız.