Oyun HileleriAksiyonMaceraOyun İndir

Para Babası Apk

Oyun Taktikleri Elmas Hileli Mod Oyna v1.1.01

Para babası apk indirme işlemini, ister bilgisayarlarınız isterseniz de Android cihazlarınız üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Elmas hilesi olan bu oyunda, iş dünyası içerisine yeni atmış biri rolündesiniz. Bu iş dünyası içerisinde belli adım ve taktiklerle ticarete atılıyor ve kendinizi geliştirerek ilerliyorsunuz. Yani bu oyun içerisinde aslında tamamıyla sıfırdan başlamış olan bir kariyeriniz söz konusu olmakta… Dolayısıyla başlangıçta hiçbir şeyiniz yokken, sıfırdan iş dünyası içine atılıyorsunuz. Sonrasında yeni yeni farklı yerler inşa ediyorsunuz. Yine bazı yeni olan yerler alıyorsunuz ve aynı zamanda bu yerleri satıyorsunuz. Bu şekilde devasa boyutta bir şirket olabilme noktasında adım adım ilerlemiş olmaktasınız. Oldukça eğlenceli bir kariyer oyunu olduğunu da söylemek mümkün!..

Para Babası Oyunu

Para Babası oyunu, sıradan bir iş adamı şeklinde başladığınız bir oyundur. Sıradan bir iş adamı olarak adım attığınız iş yaşantınız, farklı oyun taktikleri, strateji ve yetenekleriniz sayesinde sonunda kocaman bir imparatorluk haline gelebilmekte… Yani büyük bir şirket yöneticisi konumuna erişmeniz mümkün olmaktadır. Gelecek vadeden bazı şirketler üzerine yatırım yapabilir; en güzel ve en akıllı müdürleri, kendi şirketiniz bünyesinde işe alabilirsiniz. Dolayısıyla yavaş yavaş kendi imparatorluğunuzu oluşturmuş olursunuz!

Marvel Future Fight Apk başlıklı içeriğimiz de ilginizi çekebilir.

Para Babası Oyna!

Para Babası oyna! Bu oyunu oynayabilmek için Para Babası apk indirme işlemlerini takip edebilirsiniz. Oyunu indirip cihazınızda açtığınız zaman ise “play” tuşuna basmanız gerekiyor. Daha sonrasında ise birinci level üzerinden oyuna başlarsınız. Oyun içerisinde ilerleme sağlamanız gerekecektir. Bu noktada Para Babası hile seçeneklerine başvuranlar da var… Paraların, oyunda “Para Babası”na gidebilmesi açısından sopadan bir yol meydana getirmeniz gerekmektedir. Bu sayede oyun içinde size verilmiş olan görevi de başarılı bir biçimde tamamlarsınız.

sınırsız para hileli para babası
sınırsız para hileli para babası

Oyunu oynayabilmek için oyunun güncel mod/versiyonunu cihanızına uyumlu apk indirme işlemleri üzerinden “Para Babası” oyununu download edebilirsiniz. Oyunu kurduğunuzda bazı sistemlerin ve oyundaki bazı görsellerin, son dönemde güncellenmiş olduğunu da göreceksiniz. Ayrıca daha önce oyuncuların sorun yaşadığı bazı problemli noktalar da giderilmiş; oyun, donanımlı bir altyapıda güncellenmiştir. Bu sayede oyun içerisinde size verilen görevler de daha eğlenceli ve daha pratik bir forma kavuşturulmuştur.

Para Babası APK Elmas Hileli Mod İndir

indirme liki

Para Babası APK

Kırık Link Bildiriminde Bulun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Merhaba, Sitemiz masraflarını reklamlardan karşılayabilmektedir. Lütfen reklam engelleyicinizi kapatınız.