Ders KitaplarıKitap İndir

Paragrafik PDF

Tonguç Akademi Gri Koç Tavsiyesi Kitabı Yorumları Soru Bankası Soru Çözümleri

Paragrafik PDF, Tonguç Akademi tarafından sunulan bir sınav kitabı olarak karşımıza çıkmaktadır. Fiyat bakımından da oldukça uygun olan kitap, aynı zamanda Gri Koç tavsiyeleri arasında yer almaktadır.

AYT sınavında başarılı olmak isteyen her öğrencinin ilk tercihi Paragrafik PDF’den yana oluyor. Kitabı alan kişiler, genel olarak fiyatından memnun olsa da, bazı öğrenciler deneme yapabilmek; kitap içeriğine ulaşabilmek için PDF sürümünü indirmek istiyor.

İnternet sitemizde Parafrafik kitabını bulabilir, indir butonuna tıklayarak hemen indirebilirsiniz.

Paragrafik PDF İndir

Paragrafik kitabı, yalnızca AYT öğrencileri için değil, henüz lise okuyan öğrenciler için de oldukça yararlı bir kaynaktır. Öyle ki, içerisinde yer alan sorular uzman öğretmenler tarafından hazırlanmış olup; sınavda başarı garantisi sunmaktadır. Kitabın pdf dosyasıyla beraber soru bankasındaki soru çözümleri de mevcuttur.

Tonguç akademi Paragrafik PDF, Tonguç yayınları tarafından yayımlanmıştır. Aynı zamanda bu yayın evinin Youtube’da yer alan ders / eğitim videolarını da izleyerek kitabınızı kullanabilir ve maksimum verim alabilirsiniz.

Gri Koç Tonguç Akademi Paragrafik PDF kitabı fiyatı
Gri Koç Tonguç Akademi Paragrafik PDF kitabı fiyatı ve yorumları

Tonguç Akademi Paragrafik Kitabını İndir

Paragrafik PDF indir kitabını tabletinize, telefonunuza ya da bilgisayarınıza indirebilmek için eklediğimiz bağlantıları kullanabilirsiniz.

Kitap Adı Paragrafik
Yayın Evi Tonguç Kampüs
Baskı Yılı 2020
ISBN 978-605-7568-29-8
Sayfa Sayısı 272

indirme liki

Paragrafik PDF

Gri Koç Paragrafik PDF Kitap Fiyatı ve Yorumları

Tonguç akademi tarafından hazırlanan ve basılan bu kitap, aynı zamanda Gri koç tarafından da önerilen bir kitaptır. Gri koç, motivasyon ve eğitim videoları ile tanınan bir hoca olsa da, zaman zaman öğrencileri için yararlı kaynakları da paylaşmaktadır.

Fiyatı güncel olarak satış yapan internet sitelerinde 25 TL ila 30 TL aralığındadır. Eğer satın almadan önce deneme yapmak, kitap içeriğine erişerek göz atmak isterseniz verdiğimiz bağlantılardan indirebilirsiniz.

Editörün Önerisi

Ders kitapları ya da diğer kitap türleri ile yakından ilgileniyorsanız, Termodinamik Yunus Çengel 5 Baskı Pdf İndir başlıklı bir diğer kitap dosyamız da ilginizi çekebilir.

PDF E-Kitap Uyarısı

PDF dosyalarını dosya paylaşım sitelerinden sağlamaktayız. Olası bir telif hakkı durumunda sunucularımızda barındırmadığımız dosyalar için herhangi bir sorumluluk kabul etmemekteyiz. Telif hakkı bulunması durumunda bizimle iletişime geçebilir, kısa süre içerisinde sitemizden silinmesini talep edebilirsiniz.
Kırık Link Bildiriminde Bulun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Merhaba, Sitemiz masraflarını reklamlardan karşılayabilmektedir. Lütfen reklam engelleyicinizi kapatınız.