Mobil Uygulama İndir

Parallel Space Apk

Ücretsiz Sürüm Çoklu Hesap Açma 2022 by Game Guardian Multi Accounts v4.0.8276

Parallel Space APK nedir sorusunu şu şekilde cevaplayabiliriz. Parallel Space uygulaması Google Play Store ve App Store kütüphanesinde Pro ve Lite sürümleriyle yer alır. Tek cihaz ile aynı uygulamada çoklu hesap açmanızı sağlar. Kendi içindeki temalarla alanınızı özelleştirmenize izin veren bir uygulamadır. 7 Şubat 2016 tarihinden itibaren Play Store kütüphanesinde bulunan uygulama LBE Tech tarafından bizlere sunulmuş olup, dört milyonun üzerinde yorumla ile yüz milyondan fazla indirilmiştir.

Parallel Space uygulaması, birden çok sosyal medya uygulamalarında ve/veya başka uygulamalarda multi hesap açabilmenizi açıp bu hesaplarla kişisel hayatınızı ve çalışma hayatınızı bir arada götürmenizi sağlamaktadır. Ayrıca, başkaları tarafından görülmesini istemediğiniz uygulamaları gizlemenizi sağlar. 

App Store’da da fazlaca beğenilen uygulama bu kadar sevilmesi ve talep edilmesi ile 724indir.com platformu aracılığıyla sizlerin kullanımına sunulmuştur. Game Guardian mantığı ile yapılan bu uygulama Game Guardian’dan daha iyi bir kullanım deneyimi sunduğu için daha fazla talep görmüştür. 

Parallel Space Lite nedir? Parallel Space Lite sürümü daha az depolama alanı kaplaması ile ön plana çıkmaktadır. Parallel Space Lite sürümünü ücretsiz olarak 724indir.com üzerinden kullanan kullanıcılar uygulamayı 724indir.com güvencesi ile ücretsiz olarak Pro hesabına yükselterek Parallel Space Pro ve Parallel Space Lite ile birlikte multi hesaplarınızı güvenle ücretsiz bir şekilde kullanabilirsiniz. Parallel Space Pro nedir? Parallel Space Pro, Parallel Space Lite sürümünde kullanamadığınız özellikleri ücretsiz bir şekilde 724indir.com güvencesi ile kullanabilirsiniz.

PARALLEL SPACE APK KURULUM

Android cihazlarda Android 4.0 ve üzeri yazılım güncellemesi ile rahatça kullanabilirsiniz. IOS işletim sistemi kullanılan cihazlarda IOS 11 ve üzeri yazılım güncellemelerinde rahatça kullanılmaktadır. IOS 13 için dark mode özelliği kullanıma sunulmuştur. Iphone’nun yanı sıra Ipad ve Ipod Touch ile uyumludur.

indirme liki
İndirdiğiniz Parallel Space APK, Parallel Space Pro APK, Parallel Space Lite APK dosyalarından birini açmadan önce telefonunuzun bilinmeyen kaynaklar ayarına giderek dosya kurulum seçeneğini aktif/enabled durumuna getirmeniz lazım.  Ayarlar’a girip Güvenlik kısmına tıklıyoruz ardından Bilinmeyen Kaynaklar kısmını aktif edin. Daha sonra indirilen dosyaya tıklayıp kuruluma ücretsiz olarak devam edebilirsiniz. Son olarak Ayarlar’dan tekrar Güvenlik kısmına giriyoruz. Ardından Bilinmeyen Kaynaklar’a girerek aktif hale getirdiğiniz bilinmeyen kaynaklar ayarını kapatarak işlemi tamamlayın.

Android Auto APK başlıklı içeriğimiz de ilginizi çekebilir.

 

Kırık Link Bildiriminde Bulun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Merhaba, Sitemiz masraflarını reklamlardan karşılayabilmektedir. Lütfen reklam engelleyicinizi kapatınız.