AksiyonOyun HileleriOyun İndirSavaşStrateji

Payback 2 APK İndir

Sınırsız Para Hileli - Unlimited Money Mod 2022

Payback 2 APK, birinci oyunun başarısının ardından Apex Desing tarafından piyasaya sürülmüş olan bir oyundur. Oyuncular sokakları ele geçirmiş mafyalar arasındaki iktidar kavgasının bir parçası olmayı vaat ediyor.

Grafikleri oldukça iyileştirilmiş ve senaryosu geliştirilmiş Payback 2 oldukça heyecan verici hemen indir.

Oynanış Payback 2 Apk

Çeteler arasındaki bir kavganın işlendiği hikâyenin başında şehirde eli kanlı bir patronun adamı olarak başlıyorsunuz. Size kara borsa veya yasa dışı yarışların bir parçası olacağınız görevler veriliyor.
Mafyanın doğal bir süreci olarak oldukça kan dökülüyor. Çok sayıda düşman karşısında hayatta kalmak ve cesur olmak durumundasınız. Onları tuzağa düşürerek hızlıca yok etmenin yollarını hesaplamak zorundasınız.
Size verilen görevleri yapmanın yanı sıra bir çok farklı yoldan para kazanabilirsiniz. Araba parçalamak, yoldan geçenlerden haraç kesmek ekstra para kazanmanızı sağlayabilir. Unutmayın! Bu sokaklarda kanun yok.
Payback 2’de heyecan seviyesinin daha çok artırıldığına şahit olacaksınız. Bu benzersiz bir deneyim.

Fırsatlar

Payback 2’de keşfedebileceğiniz çok sayıda fırsat ile karşılaşacaksınız. Roket ve helikopter yarışı, yasal dışı araba yarışları ve gangsterler ile mücadele de dahil olmak üzere 50’den fazla fırsat bulabilirsiniz.
Oyuncular isterlerse kendi başlarına bu dünyaya kendilerini kanıtlayabilir. Artık oldum dediğiniz zaman gerçek oyunculara karşı mücadele etmek için çok oyunculu moda katılabilirsiniz. Ayrıca özel modu kendinize ait benzersiz modlar yaratmanıza izin verir.
Bunların yanı sıra haftalık fırsat etkinliklerinde fırsat kovalayabilir, oldukça değerli ödülleri kazanabilirsiniz.

Silahlar

Bu karanlık dünyada en yakın arkadaşını tabii ki silah olacak. Bıçaklar, elektrikli coplar, beyzbol sopaları gibi yakın dövüş silahlarının yanı sıra erişimi zor alev makinesi, el bombası gibi geniş bir seçenek listesi sunuyor.
Payback 2 Sınırsız Para Modu Apk’sının Özellikleri
Size sunmuş olduğumuz sınırsız para modu ile sınırsız paranızın keyfini çıkarabilir. İstediğiniz silahı, arabayı kolaylıkla elde edebilir. Mafya dünyasına daha kuvvetli adım atabileceksiniz.

PayBack 2 Apk Mod İndir

indirme liki

Payback 2 APK

Tür Aksiyon, Strateji, Savaş
Boyut 97MB
Mod Özellikleri Sınırsız Para
En Son Sürüm 2.104.9
Gerekli Android Özellikleri Android 4.1

Payback 2 Apk Mod Sınırsız Para Apk Kurulumu

İndirdiğiniz dosyayı açmadan önce telefonunuzu bilinmeyen kaynaklardan dosya kurulum seçeneğini etkinleştirmeniz gerekir. Ayarlar – Güvenlik- Bilinmeyen Kaynaklar kısmını aktif edin. Sonrasında indirdiğiniz dosyaya tıklayıp kurun. Son olarak tekrar Ayarlar – Güvenlik – Bilinmeyen Kaynaklar a girip etkinleştirdiğiniz bilinmeyen kaynaklar özelliğini kapatarak işlemi tamamlayın. (Bilinmeyen kaynaklar özelliğini uygulama yükledikten sonra kapatmanız güvenlik açısından önemlidir.)

Kırık Link Bildiriminde Bulun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Merhaba, Sitemiz masraflarını reklamlardan karşılayabilmektedir. Lütfen reklam engelleyicinizi kapatınız.