Program İndir

PC Ekran Kaydedici İndir

Bilgisayar Ekran Kaydedici Programların Listesi

PC ekran kaydedici programlar, ücretli ve ücretsiz olarak indirilebiliyor. Bu uygulamalar her ne kadar genellikle oyuncular tarafından kullanılsa da, eğitim videoları oluşturan ve diğer işlerinde kullanan kişiler de sıklıkla tercih ediyor.

Çekmiş olduğunuz erkan videoları ile ne yapmak istediğinizi bilmeniz; size en uygun PC ekran kaydedici programı bulabilmeniz için oldukça önemlidir. Farklı kayıt programları, birbirlerinden farklı özellikler ile gelirler. Örneğin bazı programlar web kamerası gibi harici kaynakları da kaydederken, bazıları kaydetmezler. Bazı programlar orta ve düşük donanım özellikleri ile çalışırken, bazıları ise zorlu ve güçlü donanımlara ihtiyaç duyarlar. Bu konuda sizlere yardımcı olabilmek adına, en iyi pc ekran kaydedici programları sıraladık…

ShareX

ShareX, yaptığınız ekran çekimlerini ve kayıtlarınızı anlık olarak internette paylaşmanıza olanak tanımaktadır. Hareketsiz ekran görüntüsü ve ekran videosu kaydetmek için kullanılan açık kaynak kodlu bir programdır. Sezgisel olmadığından dolayı, programı klavye kısa yolları ile kullanmanız gerekebilir. Peki, ShareX programının olumlu ve olumsuz özellikleri nelerdir ?

ShareX

indirme liki


Dosyayı İndir

OBS Studio

Oyuncuların ilk tercihleri arasında yer alan OBS Studio, en iyi ekran kaydı alma programlarından birisidir. Tamamen açık kaynak kodlu olan program, aynı zamanda ücretsizdir. Bu sayede direkt olarak indirip, bütün özelliklerinden yararlanabilirsiniz. Bunun yanı sıra OBS Studio programı doğrudan kayıt yapabilir. Kısayol tuşları ile tam ekran modda çalışan oyunları ve programları yakalayabilir.

OBS Studio

İndirme Linki: obsproject.com/tr

FlashBack Express

PC ekran kaydedici programlar arasında en çok tercih edilenlerden birisi de FlashBack Express’dir. Web kameranızdan video kaydetmek, oyun görüntülerini yakalamak için kullanabileceğiniz en ideal özelliklere sahip bir programdır.

FlashBack Express

[sc_fs_multi_faq headline-0=”h2″ question-0=”ShareX’in Olumlu Özellikleri” answer-0=”Gif ya da video dosyasının da kaydını alabilirsiniz. Anında internete ya da bilgisayarınıza aktarabilirsiniz.” image-0=”” headline-1=”h2″ question-1=”ShareX’in Olumsuz Özellikleri” answer-1=”Oyunlar için pek pratik değil. Ara yüzü biraz karmaşık, sezgisel değil.” image-1=”” headline-2=”h2″ question-2=”OBS Studio’nun Olumlu Özellikleri” answer-2=”HD kalitesinde kayıt ve akış. Video kayıt süresi konusunda herhangi bir sınırlandırma bulunmuyor.” image-2=”” headline-3=”h2″ question-3=”OBS Studio’nun Olumsuz Özellikleri” answer-3=”Kurulum işlemleri oldukça uzun sürüyor ve zaman zaman donmalara neden oluyor.” image-3=”” headline-4=”h2″ question-4=”FlashBack Express’in Olumlu Özellikleri” answer-4=”İçerisinde yer alan video düzenleme alanı Akışkan ve kullanıcı odaklı arayüz Kayıt format seçenekleri” image-4=”” headline-5=”h2″ question-5=”FlashBack Express’in Olumsuz Özellikleri” answer-5=”FlashBack’in olumsuz özelliği bulunmuyor.” image-5=”” count=”6″ html=”true” css_class=””]

indirme liki

İndirme Linki: flashbackrecorder.com/express/

Bilgisayar programları ile ilgiliyseniz, AutoCad Öğrenci Sürümü İndir başlıklı içeriğimiz de ilginizi çekebilir.

Kırık Link Bildiriminde Bulun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Merhaba, Sitemiz masraflarını reklamlardan karşılayabilmektedir. Lütfen reklam engelleyicinizi kapatınız.