AksiyonOyun HileleriOyun İndir

Pixel Gun 3D Hileli Apk İndir

Pixel Gun 3D Hileli Apk aksiyon dolu bir macera seni bekliyor. Birbirinden farklı 800+ silah bu oyunda. Oyunda yer alan 10 farklı mod ile dilediğince oyna. Arkadaşlarınla klan kurup PvP karşılaşmalarına katıl. Farklı klanlarla mücadele et.  Battle Royale, Yağma, Ölüm Maçı ve düello modlarıyla oyun daha keyifli. FPS türündeki Pixel Gun 3D Mod APK ile haritayı seç aksiyona başla. Hazır mısın?

Pixel Gun 3D MOD Apk Hileli

Pixel Gun 3D sınırsız mermi moduyla gelmektedir. Böylece kolaylıkla rakiplerinizden öne geçebilir. Avantajlı bir şekilde oynayabilirsiniz.

Pixel Gun 3D Görüntüler

Pixel Gun 3D Tanıtım Videosu

Pixel Gun 3D Hileli Apk Bilgiler

Versiyon: 20.0.1

Boyut: 1.3 GB

Tür: Aksiyon

Gerekli Android Sürümü: Android 4.1 ya da Üzeri

Google Play: >>>

Pixel Gun 3D Hileli Apk İndir

indirme liki

Pixel Gun 3D Hileli APK İndir

Pixel Gun 3D Nasıl Kurulur / Kurulum

İndirdiğiniz dosyayı açmadan önce telefonunuzu bilinmeyen kaynaklardan dosya kurulum seçeneğini etkinleştirmeniz gerekir. Ayarlar – Güvenlik- Bilinmeyen Kaynaklar kısmını aktif edin.
OBB dosyasını eğer sd kartınız varsa SD Kart/Android/OBB klasörüne yapıştırın. Sd kartınız yoksa Dahili Hafıza/Android/OBB klasörüne kopyala yapıştır yapın.
Sonrasında indirdiğiniz apk dosyasını tıklayıp kurun. Son olarak tekrar Ayarlar – Güvenlik – Bilinmeyen Kaynaklar a girip etkinleştirdiğiniz bilinmeyen kaynaklar özelliğini kapatarak işlemi tamamlayın. (Bilinmeyen kaynaklar özelliğini uygulama yükledikten sonra kapatmanız güvenlik açısından önemlidir.)

*Oyun hakkındaki değerli yorumlarınızı bekliyoruz.

Kırık Link Bildiriminde Bulun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Merhaba, Sitemiz masraflarını reklamlardan karşılayabilmektedir. Lütfen reklam engelleyicinizi kapatınız.