StratejiOyun HileleriOyun İndir

Power Painter Apk İndir – Para Hileli

Power Painter Mod Apk indir

Power Painter Apk ile yaratıklara karşı amansız bir mücadeleye hazır mısın? Yerleştireceğin kuleleri kullanarak yaratıkları avlayacağın oyunda yapmanız gereken kuleleri birleştirmek ve boyalı top baloncuklarla ateş edip yaratıkları yok etmek. Levelli şekilde ilerleyen oyunda amacınız tüm yaratıkları yok edip bir sonraki bölüme geçmek.

Power Painter Para Hilesi

Power Painter mod apk para hilesiyle oyunda yeterli paranız olmasa bile tüm eşyaları alabilir ve böylece oyunun keyfini doyasıya çıkarabilirsiniz. Ayrıca oyunda alacağınız eşyalarla güçlendirmeler yapabileceksiniz.

Power Painter Görüntüler

Power Painter APK Bilgiler

Versiyon: 1.16.5

Boyut: 42 MB

Tür: Simülasyon

Gerekli Android Sürümü: Android 5.0 ve üzeri

Google Play: >>>

 

Power Painter APK İndir

indirme liki
Power Painter Nasıl Kurulur / Kurulum

İndirdiğiniz dosyayı açmadan önce telefonunuzu bilinmeyen kaynaklardan dosya kurulum seçeneğini etkinleştirmeniz gerekir. Ayarlar –  Güvenlik-  Bilinmeyen Kaynaklar kısmını aktif edin. Sonrasında indirdiğiniz dosyaya tıklayıp kurun. Son olarak tekrar Ayarlar – Güvenlik – Bilinmeyen Kaynaklar a girip etkinleştirdiğiniz bilinmeyen kaynaklar özelliğini kapatarak işlemi tamamlayın. (Bilinmeyen kaynaklar özelliğini uygulama yükledikten sonra kapatmanız güvenlik açısından önemlidir.)

 

Kırık Link Bildiriminde Bulun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Merhaba, Sitemiz masraflarını reklamlardan karşılayabilmektedir. Lütfen reklam engelleyicinizi kapatınız.