Mobil Uygulama İndir

Ppsspp Gold Apk

Pro(Premium) Sürüm Version 1.9.3

Ppsspp Gold APK, esasında psp emülatörüdür. Android, iOS, Windows ve Linux işletim sistemlerinde çalışan bu emilatör; gold APK olarak indirildiği takdirde bir çok yeni özelliği ile beraber gelmektedir. Playstation oyunlarını telefonunuzda oynamak isterseniz, yapmanız gereken tek şey PPSSPP Gold APK dosyasını aşağıda yer alan linkten indirmektir.

Ppsspp Gold Android

Ppsspp Gold Android, en iyi, orijinal ve tek PSP emülatörü olarak birçok kişi tarafından tercih edilmektedir. Onlarca oyunu rahatlıkla çalıştırabileceğiniz bu emülatör, telefonunuzun ya da tabletinizin gücüne bağlı olarak performans sergiler. Ücretsiz sürümünde her ne kadar birçok özellik ve oyun açık olsa da, Gold sürümünde reklamsız ve çok daha iyi özellikler ile oyun keyfine varabilirsiniz.

Uygulama içerisinde herhangi bir oyun yüklü değildir ve oyunlar ile beraber gelmez. Oyun dahil edebilmek için uygulamalar menüsünden kendi oyunlarınızı açabilir ya da dosya uzantılarını dönüştürerek oynamaya başlayabilirsiniz. Eğer dosyanız yoksa, online ve ücretsiz olarak homebrew oyunlarını oynayabilirsiniz.

Harici olarak oyun eklemek için PSP klasörü Game alanına yükleyebilir, ya da USB belleğinizi telefonunuza bağlayabilirsiniz.

Ppsspp Gold Android
Ppsspp Gold Android

Oldukça akıcı bir oyun deneyimi yaşayabileceğiniz bu müthiş uygulama, Google Play Store’da 17 TL fiyat etiketine sahiptir. Eğer çeşitli nedenlerden dolayı ücret ödemesi yapmadan kullanmak ve oyun oynamak istiyorsanız; aşağıda yer alan bağlantıya tıklayarak akıllı telefonunuza ya da tabletinize indirebilir / direkt olarak kurulum yaparak oyun oynamaya başlayabilirsiniz.

Ppsspp Gold APK Mod İndir

indirme liki
Android işletim sistemine sahip olan telefonlar için oldukça kullanışlı olan bu emülatör; juiced 2 gibi glitch barındıran oyunların dışında bütün PSP oyunlarını herhangi bir sorun yaşamadan açabilmektedir.

Test sürücüsünün 60 FPS çalışabilmesi için ek olarak bir cheat dosyasını indirmeniz gerekmektedir. Youtube ve diğer birçok platformda cheat dosyasını nasıl kullanacağınızı bulabilirsiniz.

Ppsspp Gold Android
Ppsspp Gold Android

Ek olarak yeni nesil bluetooth versiyonu bulunan ve aynı zamanda dual shock 4 olan tüm xBox One Gamepad ile uyumludur. Bağlantı sağlayarak akıcı bir şekilde oyun oynayabilir; anlık algılamalar sayesinde oyun keyfini sürebilirsiniz.

Hill climb racing 2 apk başlıklı içeriğimiz de ilginizi çekebilir.

Kırık Link Bildiriminde Bulun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Merhaba, Sitemiz masraflarını reklamlardan karşılayabilmektedir. Lütfen reklam engelleyicinizi kapatınız.